?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
300 PSİ Oto Araç Çakmaklı Kompresör
KAMPANYA FİYATI
24.99 TL
Piyasa Fiyatı
39.90 TL
İndirim
%37
Kazanç
14.91 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Fırsat Hakkında:
Rikon 300 PSİ Oto Araç Çakmaklı Hava Kompresörü12 Volt araç çakmağından çalışırBasıncı 300 psı dirÜrün pastik gövdelidirKullanımı kolaydırOtomobil lastiği, bisiklet lastiği, şişme yatak, top, şişme bot, balon şişirmeye uygun olarak üretilmiştir.Yüksek basınç ve yüksek hava akışı sağlar.Uygulayacağı maksimum basınç 7kg/cm2??dir.Güçlü performans sağlamak için büyük ve kuvvetli motora sahiptir.Çakmak soketinden alınan 12 volt ile çalışır.Hava kompresörü 300 PSI hava basarDakikada 30 litre maksimum üfleme oranına sahiptir.Ürünün yanında 3 adet farklı şişirme aparatı mevcuttur.UygulamaÜrünün soketini aracınızın çakmak soketine yerleştirin ve çalıştırınŞişirme hortumu supabını takıp mandalı kapatınız.Mandal kapalı konumdayken lastiğe hava basar Açık konumda ise lastik havasını boşaltmak için kullanılırUyarıHava kompresörü çalışır durumdayken, tehlike yaratmaması açısından yanında bulununuzKompresörün fazla ısınmasına izin vermeyiniz, 15 dakika kullanımın ardından 30 dakika soğumasını bekleyiniz. İçindeki lastik conta sürtünmeden dolayı ısınmakta ve çalışmaz duruma gelmektedirTavsiye edilen basınç kuvvetini aşmayınız.Çocukların kullanımından uzak tutunuz.Yanıcı sıvı ve gazlardan uzak tutunuz.Ürünün kablosun uzundur 4 lastiğe yetişebilirsinizTek Sepet Tek Kargo Ücreti KampanyasıSitemizden tek sepet de aldığınız bütün ürünleri.Sadece 4.5 TL ye kargoluyoruz.Bu Ürün En Geç 3 İş Günü İçerisinde Kargoya Verilecektir.
Fırsat Kullanımı:
Kargo karşı ödemeli olarak gönderilecektir. Paket büyüklüğü ve mesafeye göre kargo ücreti ortlama 3 TL - 23 TL arasında değişmektedir.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol