?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Ayarlanabilir Ayaklı Basketbol Potası 75 TL yerine 43,80 TL!-1
KAMPANYA FİYATI
43.80 TL
Piyasa Fiyatı
75 TL
İndirim
%42
Kazanç
31.20 TL
43.80 TL - Satın AL
Fırsat Hakkında:
Çocukların ve büyüklerin oynayabileceği basket potası!

Ayarlanabilir ayakları sayesinde her boy için ideal kullanım
Çocuklarınızı sporla daha erken yaşta tanıştırma imkanı

Ayarlanabilir Ayaklı Basketbol Potası


Çocuk dediği öabuk büyür. Boşa dememişler çocuğun yediği helal giydiği haram diye. Ama size söz veriyoruz çocuklarınız Ayarlanabilir Ayaklı Basketbol Potasının hakkını verecek. Aldığınız bu ürün için sizde helal olsun diyeceksiniz. Başta erkek çocuk olmak üzere tüm çocuklar basketbol oynamasını sever. Ama kimi zaman alan bulamaz, kimi zamanda biz veliler spor salonlarının aylık ücretlerinden ötürü yollayamayız.


Siz hiç üzülmeyin!. Artık Ayarlanabilir Ayaklı Basketbol Potası sayesinde çocuklarınız en az 6 sene bu ürünle basketbol keyiflerini ziyadesiyle yerine getirecekler.


6 eşit parçadan olucan pota bacakları üst üste koyularak birbirine montajlanır. Bu sayede çocuklarınız her bir yaş aldığında potanın boyu biraz daha uzar.


İsterseniz çocuğunuza alın isterseniz kendiniz oynayın. Basketbol meraklılarının koleksiyonları arasında yer alacak bu ürünü sakın kaçırmayın.


Ürün Özellikleri:


Ürün Ölçüsü: Açık halde 170 cm
Ürün Rengi: Karışık Renkler


Paket İçeriği: 6 adet demonte ayak, 1 adet pota, 1adet file, 1 adet pota duvarı, 1 adet direk sabitleyici bidon, 1 adet basketbol tablosu
Fırsat Kullanımı:
Tüm Türkiye ye kargo yapılır. Kargo ücreti ortalama 8 TL dir.


Satın aldıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ürününüz teslimat adresinize gönderilecektir.


Siparişinizin evinize teslim edilebilmesi için ödeme esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak ilçe bilgisiyle birlikte girmeniz çok önemlidir. Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.


Ürünü aldıktan sonra 10 gün içerisinde ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.


Bozuk,hatalı,ürünlerin iadesi için ürünü kargo firmasının yanında açınız arıza durumunda tutanak tutturunuz bu durumda kargo karşı ödemeli kabul edilir.


Beğenilmeyen değiştirilmek istenen ürünlerin kargosu kesinlikle göndericiye aittir.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol