?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Bağdat Caddesi Diay Güzellik ten Seçeceğiniz 1 Bölge İçin 1 yıl Sınırsız IPL Lazer Epilasyon-1
KAMPANYA FİYATI
89 TL
Piyasa Fiyatı
2 TL
İndirim
%
Kazanç
0.00 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Fırsat Detayları:
Tam 22 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir ekibin Bağdat Caddesi nin kaliteli ortamında 11 yıldır gururla işlettiği Diay Güzellik, size inanılmaz bir fırsatı sunuyor. İstediğiniz bir bölge için 1 Yıl boyunca sınırsız IPL Lazer Epilasyon 89 TL.
Üst Bacak, Alt Bacak, Üst Kol, Alt Kol,Kol Altı, Genital Bölge,Kaş Üstü, Kaş Arası, Bıyık, Çene, Favori, Bel, Göbek Çizgisi Göğüs Arası, Göğüs Ucu.
Omuz, Ense, Boyun, Yanak, Kol Altı, El Üstü, Ayak Üstü.
IPL istenmeyen kıl ve tüyleri kalıcı yok etme sistemidir. Kişiye göre 6 ile 8 seansta netice alınır. Tamamen sararmış ve beyaz kıl köklerini görmez. Uygulamadan bir hafta öncesi ve sonrası güneş, solaryumdan kaçınılmalıdır. Seanslar boyunca ağda, ip, cımbız yapılmaması gerekir. Çünki; cihaz yalnızca kıl kökünü görmelidir. Görmediği takdirde uygulama başarıya ulaşmaz.
Epilasyon seans aralıkları 1 ila 1.5 aydır bu kişiye göre değişir.
IPL cihazıyla yapılan epilasyon işlemlerinin şu ana kadar görülen herhangi bir yan etkisi yoktur.
Kalp pili takılı olan kişilere, hamilelere yapılmaz.
Sadece kıl kökünü görüp tahribat yapacak şekilde ışın ürettiğinden cilt altındaki herhangi bir organizmaya hiçbir şekilde etki etmez. Sadece kıl kökünü görüp, ulaşıp yok eder.
Sonuç alınmış kişilerde tekrar çıkmaz. Fakat bazı özel hallerde Örneğin; Hamilelik, uzun süreli ilaç kullanımı, depresyon, hormonal değişikliklerde %30 oranında kıl köklerinin tekrar oluştuğu gözlenmiştir. Ancak bu çok nadir orandadır.
Fırsat Kullanımı:
Seanslar 35-40 gün ara ile yapılır.
35-40 ara ile yapılan seanslar ana seanslardır.
Bu Kampanya 31 Ocak 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Rezervasyon gereklidir. Tel: 0216 416 64 75
Seans hakkı başkasına devredilemez.
Dilediğiniz kadar kupon alabilir,sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol