?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Bakırköy Huzur Oto Yıkama'da; detaylı koltuk temizliği, tavan temizliği, bagaj temizliği, taban temizliği, kapı içleri, motor yıkama, koruma, jant, lastik temizliği ve araç dışı yıkama 170 TL yerine Büyük Fırsat'a özel sadece 59.9 TL  3 ay geçerlidir-1
KAMPANYA FİYATI
59.90 TL
Piyasa Fiyatı
170 TL
İndirim
%65
Kazanç
110.10 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
www.buyukfirsat.com
Telefon: -
WebSite Adresi: -
Adres: DOĞA KEYFİ Ferhatpaşa Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:137 Ataşehir -İstanbul 0216 471 91 81 www.dogakeyfi.com
Fırsat Hakkında:
Aracınızın baştan sona elden geçirileceği detaylı temizlik fırsatını sakın kaçırmayın, aracınızın bakımını ihmal etmeyin! Günümüz yaşam tarzı otomobillerin içinde geçirmekte olduğumuz zamanı her geçen gün arttırmaktadır. Bu kadar fazla kullanılan iç mekanlarda zamanla oluşan kir, leke, toz, sigara isi ve kötü kokular iç mekanın kullanım süresini azalttığı gibi sağlığımızı da olumsuz yönde etkiler. Bu olumsuzluğu Detaylı Oto Temizlik uygulaması ile iç mekandaki koltuk, tavan, taban kaplamaları, deri döşemeleri, vinil, plastik yüzeyleri, hava kanallarını, kapı içi fitillerini, kullanılacak alana uygun leke çıkarıcıları ile hijyenik bir ortam sağlayarak temizler ve tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırır. Temizlik sırasında, bakteri öldürücü, koku giderici antibakteriel sistem uygulanır.
Fırsat Detayları:
Aracınızın baştan sona elden geçirileceği detaylı temizlik fırsatını sakın kaçırmayın, aracınızın bakımını ihmal etmeyin! Detaylı oto temizliğiaracınızın ilk günkü gibi ışıl ışıl ve yeni görünmesini sağlar. Ömrünü uzatarak aracınızdan alacağınız verimi arttırır. Huzur Oto Yıkama da; Detaylı koltuk temizliği, Tavan temizliği, Bagaj temizliği, Taban temizliği, Kapı içleri temiziliği, Motor yıkama/koruma, Jant/lastik temizliği, Araç dışı yıkama.
Fırsat Kullanımı:
Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Fırsat2 ay süreyle geçerlidir. Jip vb. büyük araçlar için 2 adet çek kodu satın almanız gerekmektedir. Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için0538 962 86 60numaralı telefonu arayabilirsiniz. Her türlü konudaki sorularınız için Büyük Fırsat Çağrı Merkezi ni 444 4 233 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz fırsatın 10 haneli çek kodu, satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra pdf olarak mail adresinize gönderilecektir. Çek kodunuza Hesabım sayfasından ulaşabilirsiniz. Mail gelmediğini düşünüyorsanız, lütfen spam ya da junk mail kutularını kontrol ediniz.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol