?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Barış ve kardeşliği anlatan müzikli çocuk oyunu  Barışsın Tüm Dünya  oyununa biletler 40 TL yerine 19 TL!-1
KAMPANYA FİYATI
19 TL
Piyasa Fiyatı
40 TL
İndirim
%53
Kazanç
21 TL
19 TL - Satın AL
Atölye tiyatrosu
Telefon:
WebSite Adresi:
Adres: Konum

Caddebostan Kültür Merkezi

Caddebostan Mh., 34728 Kadıköy / İstanbul

Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi

Ataköy 7-8-9-10 Mh., Bakırköy / İstanbul
Fırsat Hakkında:
Barış ve kardeşliği anlatan müzikli çocuk oyunu Barışsın Tüm Dünya , Alternatif Sahne de minikleri bekliyor.


Yazan: Gürcan Koç
Günümüz dünyasında birçok bölgede süren savaşlar ve bundan etkilenen milyonlarca insan... Savaşlardan en çok etkilenen ise çocuklar... Oyunumuzda masalsı bir şekilde çocuk gözünden savaşlara bakmayı ve savaşları önlemenin mutlaka bir yolu olduğunu anlatmaya çalışacağız.


Bilinmeyen bir yerde olan Barış Ülkesi nde herkes barış içinde yaşamaktadır. Barış Ülkesi nin kralı, Kral Güçlü Bilek, çok adil ve sevgi dolu bir kraldır. Güçlü Bilek in en yakın dostu, çocukken beraber büyüdükleri ve sarayın soytarısı olan Soytarı Yufka Yürek tir.


Barış Ülkesi nde günler barış içinde ve neşe ile geçmektedir. Kral Güçlü Bilek ülkesine adaletle hükmetmekte, bütün komşu ülkelerle iyi geçinmekte ve herkese yardım etmektedir. Ancak bu güzel günler, kötü kalpli Savaş Perisi nin Barış Ülkesi ne gelmesi ile birlikte bozulacak; Savaş Perisi kötülük saçan savaş asasını Kral Güçlü Bilek e vererek kralı savaşçı bir krala dönüştürecektir.


Savaş Perisi savaş asasını krala verir ve kaçar; çünkü iyilik perileri Savaş Perisi ni yakalayıp Periler Ülkesi ndeki İyilikler Şatosu na kapatmak istemektedirler. Bu arada Barış Ülkesi nin kötü kalpli veziri Vezir Sinsi Surat, Savaş Perisi ile işbirliği yapmış ülkesine ve barışa ihanet etmiştir.


Bütün bu olanları üzüntüyle izleyen Soytarı Yufka Yürek, kralın gülmeyi ve güldürmeyi yasaklamasıyla iyice bunalır ve bu durum için çareler aramaya başlar. Sonunda dedesi Soytarı Koca Burun un kitabında bu duruma çare bulup Barış Perisi nden yardım ister. Soytarı Barış Perisi ni çağırmak için çocuklardan yardım ister. Barış Perisi gelir ve duruma el koyar.


Barış Perisi ni sadece barışa yürekten inananlar görebilmektedir. Uzun uğraşlardan sonra Savaş Perisi nin asasını kraldan alırlar; ama bu kez asanın gücü soytarıyı etkisi altına alır. Soytarı değişir ve kendini kral ilan eder. Kral ve Barış Perisi uzun uğraşlardan sonra Savaş Perisi nin asasını soytarıdan alırlar ve Savaş Perisi ile hain vezirin oyununu bozarlar.


Vezir yaptıklarından pişman olmuştur ama iş işten geçmiştir. Barış Ülkesi yine barış içinde yaşamaya başlamıştır artık... Hep birlikte Barış Şarkısı nı söylerler ve savaş istemediklerini tüm dünyaya haykırırlar.
Fırsat Kullanımı:
Bu fırsat, Barışsın Tüm Dünya adlı oyunun


25 Kasım Cuma |14:30| Alternatif Sahne
16 Ocak Cumartesi |14:30| Alternatif Sahne degerçekleşecek gösterimlerde geçerlidir

Rezervasyon gerekmektedir.


Rezervasyon için 0212 342 31 11 numaralı telefonu arayabilir veya atmsanatgmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.


Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.


BİLETLER İADE VE İPTAL EDİLEMEZ.
İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol