?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Beylikdüzü DaVinci Spor Salonu nda 12 veya 24 Aylık Fitness Üyeliği 499 TL den Başlayan Fiyatlarla!-1
KAMPANYA FİYATI
499 TL
Piyasa Fiyatı
1,000 TL
İndirim
%50
Kazanç
501 TL
499 TL - Satın AL
DaVinci Spor Salonu
Telefon:
WebSite Adresi:
Adres: Cumhuriyet Mah. 1993 Sok.No:35 Papatya Residanz A2
Beylikdüzü
Fırsat Hakkında:
Sporun en keyifli halini geniş ve rahat ortamında yaşacağınız, saunası ile günün stresini atıp, dinlenmiş hissedeceğiniz, size özel çalışma programları ile güçlü ve formda bir vücuda sahip olacağınız, keyifli bir ortam sunan ve sınırsız hizmet kalitesiyle sizi Beylikdüzü Davinci Spor Salonu nadavet ediyoruz .


Aynadaki yansımanızdan memnun değilseniz, kilo problemlerinizden şikayetçiyseniz ya da daha sağlıklı olmanın keyfini yaşamak istiyorsanız fitness üyeliğinizi başlatmanın şimdi tam zamanı!


Diğer bütün sporlardan farklı olarak fitness da amaç, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesidir.

Fırsat Seçenekleri;

12 Aylık Fitness Üyeliği 499 TL!
24 Aylık Fitness Üyeliği 799 TL!
Fitness
Sağlıklı Bir Yaşam İçin


Salonumuzda; sağlıklı ve zinde kalmak, vücut formunuzu korumak için egzersizlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ekipmanlarımız bulunmaktadır.


Sağlıklı bir yaşam için yapılan Fitness metabolizmada enerjiyi hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. Vücudun forma girerek özgüveninizi arttırmayı sağlar, düzenli ve uzun dönemli yapılan, uzmanlar tarafından hazırlanmış programların uygulanması ile kanser ve kalp krizi gibi olumsuz hastalıklara yakalanma riskini düşürmektedir. İnsan sağlığı için bu kadar önemli olan Fitness sporunu, gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte formda ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için gün boyu hizmetinize sunmaktayız.
Sauna
Rahatlatıcı ve Dinlendirici Etki Yaşayın


Modern ve şık dizayn edilmiş, içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu, terleme yolu ile vücudunuzdaki su ve toksinlerin dengelenmesini sağlayan 60 ile 90 sıcaklıkta bulunan sauna misafirlerinin ücretsiz faydalanabileceği Bayan ve Baylar için ayrı olarak tasarlanmıştır.


Sauna; Gözeneklerin açılmasını, cildin ölü hücrelerden arınmasını, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca sizleri stres ve yorgunluk gibi olumsuzluklardan uzaklaştırıp dinlendirici ve rahatlatıcı etki yaratmaktadır.

Davinci Spor Salonu
Da Vinci Fitess da her şey siz müşterilerinin konforu için hazırlanmış. Salonun genişliğinden tutun iç dizaynına kadar bu salonda spor yapmaktan zevk alacaksınız.

Hemen salona adapte olacak, disiplinli bir şekilde sporunuzu yapabileceksiniz. Salon içerisinde sizi yönlendirecek olan deneyimli eğitmenlerin bulunması da çözüm odaklı spor yapabilmeniz için önemli bir unsur. Eğitmeniniz size yol gösterirken sizin yapmanız gereken tek şey uygulamak ve hedefinize ulaşmak olacak.

Salonda fitness, gym gibi genel egzersizler sunulurken ayrıca bir de crossfit ve spinning alanı bulunmakta. Crossfit, güç ve kondisyon ağırlıklı bir egzersiz şekli olup vücudunuzda ki her bir kası harekete geçirirken çok da ter dökmenize neden olacak. Aynı şekilde spinning de Türkiye de yeni yeni sesini duyuran ve formunuzu korurken ya da zayıflarken aynı zamanda eğlenerek spor yapabileceğiniz bir egzersiz yöntemidir.
Fırsat Kullanımı:
Bu fırsat DaVinci Spor Salonutarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat28 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0212 999 08 28

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol