?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Bostanlı, Zevk-i Sefa da fasıl eşliğinde balık ve et menüleri 29,90 TL den başlayan fiyatlarla-1
KAMPANYA FİYATI
29.90 TL
Piyasa Fiyatı
65 TL
İndirim
%54
Kazanç
35.10 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
ZEVK-İ SEFA BALIK VE ET RESTAURANT

Fırsat Hakkında:
Zevk-i sefa dolu bir gece için tek adres Zevk-i Sefa! Kulaklarının pasını silen müzik desen burada, benzersiz lezzetler desen burada, sıcacık ve keyifli bir atmosfer desen burada; peki sen neyi bekliyorsun? İster balık menüsü, istersen de et menüsü ile dört dörtlük bu lezzet şölenine katıl, yemeklerin tadını çıkarırken de fasıl ile büyülenmeye hazırlan!Bostanlı, Zevk-i Sefa da; Balık Menüsü: Izgara çipura veya levrek + 5 çeşit serpme meze + mevsim salata + 3 çeşit ara sıcak balık böreği + paçanga böreği + yengeç bacağı + tatlı veya meyve + 2 kadeh yerli içki rakı, şarap, bira veya meşrubat 65 TL yerine %54 indirimle sadece 29,90 TL! Et Menüsü: Cafe de Paris soslu bonfile + rokfor soslu cevizli salata+ Hollandaise soslu kuşkonmaz graten + peynir tabağı 4 çeşit + tatlı + 2 kadeh şarap 80 TL yerine %56 indirimle sadece 35 TL!Zevk-i SefaÖzel günlere, davetlere de ev sahipliği yapan işletmede sevdiklerinle birlikte dilediğin gibi eğlenebilirsin. Haftanın 3 günü fasılın bulunduğu mekan Bostanlı İskelesinin karşı çaprazında bulunuyor. Merkezi olmasıyla da rahatça ulaşabileceğin işletmede lezzet cümbüşü yaşayacaksın!
Fırsat Kullanımı:
Bu fırsatın yakala.co kuponuyla, Bostanlı, Zevk-i Sefa da; Balık Menüsü: Izgara çipura veya levrek + 5 çeşit serpme meze + mevsim salata + 3 çeşit ara sıcak balık böreği + paçanga böreği + yengeç bacağı + tatlı veya meyve + 2 kadeh yerli içki rakı, şarap, bira veya meşrubat 65 TL yerine %54 indirimle sadece 29,90 TL! Et Menüsü: Cafe de Paris soslu bonfile + rokfor soslu cevizli salata+ Hollandaise soslu kuşkonmaz graten + peynir tabağı 4 çeşit + tatlı + 2 kadeh şarap 80 fTL yerine %56 indirimle sadece 35 TL! Fasıl vardır! 28 Haziran 15 Ağustos 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Haftanın her günü kullanılabilir. Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin. Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin. Rezervasyon gereklidir: Tel: 0232 330 11 36 Rezervasyon iptali en az 6 saat öncesinden bildirilmelidir. Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın. Bonus Kart la yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 4 taksit!
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol