?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Cerrahi İşlem Gerektirmeden Zayıflayın! Morning Glory Estetik ten 10 Seans Kavitasyon, 10 Seans Pasif jimnastik, 10 Seans Soft Lazer, 10 Seans Vakum Terapi ve 1 Seans Ozon Sauna Hediye Bu Fırsat 350 TL Yerine % 89 İndirimle SADECE 39 TL. BONUS, AXESS ve WORLD CARD a 12 taksit 1 ay geçerlidir.-1
KAMPANYA FİYATI
39 TL
Piyasa Fiyatı
350 TL
İndirim
%89
Kazanç
311 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Morning Glory Estetik ve Güzellik Salonu
Telefon: 0216 526 31 27
WebSite Adresi: -
Adres: Elalmış Caddesi - Tatlı Su Mahallesi -
Mertay Akasya Konutları A1 Blok No:40 d:3 Asya Pastanesi Karşısı
Ümraniye/İstanbul
Fırsat Hakkında:
Kavitasyon sistemi nedir? Nasıl çalışır?


Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitte kullanılan cerrahi olmayan ameliyatsız bir yöntemdir. Tedavi ultrasonla gerçekleşir.

Özellikle bel, karın, göbek, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla ses dalgaları kullanılır. Herhangi bir yan etkisi yoktur; çünkü işlem non-invazivdir. Ekstra bakım gerektirmeden belirgin oranlarda incelme sağlanır.

Kavitasyon yöntemi güvenli ve acısız bir ultrason uygulamasıdır.

Cerrahi işlem gerektirmez. İşlem esnasında sadece uygulama yapılan kişi tarafından işitilen bir vızıltı duyulmaktadır, işlem biter bitmez ses de kesilmektedir.

Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz?


Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıkları olan kişiler

Gebeler

Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması

Amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması

Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilere yapılmaz.


Vakum

Vakum, özellikle selülit şikayetlerinde kullanılan bir uygulamadır. Cilt altında düzensiz yerleşmiş yağ dokuları, vakum cihazı ile mobilize edilir; cihazın silindir başlığı ile dolaşım düzenlenir ve bu yağların atılımı kolaylaştırılır. Vücudu sıkılaştırmak, sarkık bölgeleri dirileştirmek, metabolizmayı hızlandırmak lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak, cildin dokusunu iyileştirmek ve uygulanan basınçla vücudun biçimlendirilmesi konularında tercih edilir.

Pasif Jimnastik Nedir ?

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.Pasif jimnastik elektroterapi tekniği uygulayarak zayıflama sağlar. Çok sayıda elektrot ucuna sahip olduğu için, vücutta sadece tek bir bölgeye değil tüm vücuda aynı anda etki edebilir

Ozon sauna

sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Bu yöntemle hem sauna keyfi yaşayabilir hem de ozon tedavisi olabilirsiniz.


Fırsatta Neler Var ?10 seans kavitasyon10 seans pasif cimlastik10 seans soft lazer10 seans vakum terapi1 seans ozon sauna hediye

Fırsat 1 kişiliktir.1 seans 60dk.sürmektedir

Randevu almanız gerekmektedir.Randevu iptallerinde 1 gün önceden bilgilendirme yapılması gerekmektedir.Fırsat 1 ay boyunca geçerlidir.Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
Fırsat Detayları:
Cerrahi İşlem Gerektirmeden Zayıflayın! Morning Glory Estetik ten 10 Seans Kavitasyon, 10 Seans Pasif jimnastik, 10 Seans Soft Lazer, 10 Seans Vakum Terapi ve 1 Seans Ozon Sauna Hediye Bu Fırsat 350 TL Yerine % 89 İndirimle SADECE 39 TL. BONUS, AXESS ve WORLD CARD a 12 taksit 1 ay geçerlidir.
Fırsat Kullanımı:
Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza Hesabım sayfanızdaki Kuponlarım bölümünden de ulaşabilirsiniz.


Fırsattan yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonlarınız için telefon numarası;0216 526 31 27Size Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol