?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Denizin ve Güneşin Tadını Büyükada da Yaşayın! Büyükada YörükAli Tesisleri nde Plaj Girişi, Şezlong ve Şemsiye Kullanımı, 1 Adet Alkollü veya Alkolsüz İçecek, Hamburger ve Çay 40 TL Yerine SADECE 18.9 TL.   15 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir.-1
KAMPANYA FİYATI
18.90 TL
Piyasa Fiyatı
40 TL
İndirim
%53
Kazanç
21.10 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
YörükAli Tesisleri
Telefon: 02163827454
WebSite Adresi: -
Adres: Yörük Ali Mevkii Büyükada
Fırsat Hakkında:
Denizin ve Güneşin Tadını Büyükada da Yaşayın! Büyükada YörükAli Tesisleri nde Plaj Girişi, Şezlong ve Şemsiye Kullanımı, 1 Adet Alkollü veya Alkolsüz İçecek, Hamburger ve Çay 40 TL Yerine SADECE 18.9 TL.

İstanbul a sadece bir vapur yolculuğu uzaklığında olan Büyükada da masmavi bir deniz, altın sarısı bir plaj ve keyifli bir gün sizleri bekliyor!

Büyükada Yörük Ali Tesisleri nde;


Plaja Giriş

Şezlong ve Şemsiye kullanımı

1 adet Alkollü ya da Alkolsüz İçecek

Hamburger ve 1 adet Çay

Emanet-Kabin-Duş kullanımı

Büyükada İskelesi nden tesise ücretsiz motor servisi
Kabataş, Sirkeci, Kartal, Kadıköy ve Bostancı dan sık sık kalkan vapurlarla adaya ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda Kartal ve Bostancı dan kalkan motorlar da adaya ulaşmanız mümkün.Keyifli bir deniz yolculuğu ile vapura nereden bindiğinize göre değişecebilecek 25 dk-60 dk zaman diliminde İstanbul un içindeyken dışında olmanın keyfini yaşayayacaksınız. Büyükada ya ulaştıktan sonra iskeleden kalkan ücretsiz motorlar ile Yörük Ali Tesisleri ne ulaşacaksınız.Mükemmel güzelliğiyle Yörükali Plajı seni Marmara Denizi ne davet ediyor.Fırsat 1 kişiliktir.
Fırsat 15 Mayıs - 15 Eylül tarihleri arasında,09:00 - 19:00 saatlerinde geçerlidir.Pazar günleri ve Bayramlar hariç, haftanın her günü geçerlidir.0-7 Yaş çocukların sadece plaja girişi ücretsizdir.Baylar, yanlarında bayan olması koşulu ile mekana kabul edilmektedir. Tek bay ya da grup olarak bay müşterilerin mekana girişine izin verilmemektedir.Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
Fırsat Detayları:
Denizin ve Güneşin Tadını Büyükada da Yaşayın! Büyükada YörükAli Tesisleri nde Plaj Girişi, Şezlong ve Şemsiye Kullanımı, 1 Adet Alkollü veya Alkolsüz İçecek, Hamburger ve Çay 40 TL Yerine SADECE 18.9 TL. 15 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsat Kullanımı:
Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza Hesabım sayfanızdaki Kuponlarım bölümünden de ulaşabilirsiniz.Fırsattan yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonlarınız için telefon numarası ; 0216 3827454Size Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol