?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Doyumsuz Lezzet için Teen&Teen Tantuni... Teen&Teen Tantuni de 2 adet Tantuni, 1 Adet Ayran, 1 Adet Künefe ve Sınırsız Çay 20 TL Yerine % 40 İndirimle SADECE 12 TL 1 ay geçerlidir.-1
KAMPANYA FİYATI
12 TL
Piyasa Fiyatı
20 TL
İndirim
%40
Kazanç
8 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Teen&Teen Tantuni
Telefon: 0212 542 98 98
WebSite Adresi: -
Adres: Osmaniye Mah. Şirin sok. bozanlar apt. No:10-C Bakırköy / İstanbul
Fırsat Hakkında:
18 Senedir Mersin de faliyet gösteren Teen&Teen Tantuni istanbul da ki şubesin de hizmet vermektedir.

Mersin e has bir dürüm çeşidi olarak bilinen tantuni, özel bir sac üzerinde yapılıyor. Satırla doğranmış dana eti, kırmızı toz biber, soğan, sıvı yağ ya da kuyruk yağı ile pişirilen bu leziz tat; Mersin de sıkma denilen şekilde, yani küçük yufkayla dürüm yapılarak servis ediliyor.

TarihiGeçmişte ucuz olması için bolca akciğer karıştırılarak yapılan ve o dönemlerde yoksul yemeği olan Tantuni; sevildikçe Mersin de yayılmaya ve lokantalarda servise sunulmaya başlanıyor. Rivayete göre; aşçı Tantun Amca nın küçük lokantasında sac üzerinde yaptığı bu yemeği beğenenler ise ona, ustasının adını, Tantuni ismini layık görüyor.Hakkında pek çok rivayet bulunan tantuni kimilerine göre ise, Araplar tarafından Türkiye ye getirilen gerçekte deve ile yapılan bir Arap yemeği ve adını da sacda et karıştırılırken çıkan tan-tun seslerinden alıyor.

Fırsat 1 kişi için geçerlidir.

Fırsat 1 ay geçerlidir.

08.00- 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Pazar günü geçerli değildir.

Rezervasyon gereklidir.

Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
Fırsat Detayları:
Doyumsuz Lezzet için Teen&Teen Tantuni... Teen&Teen Tantuni de 2 adet Tantuni, 1 Adet Ayran, 1 Adet Künefe ve Sınırsız Çay 20 TL Yerine % 40 İndirimle SADECE 12 TL 1 ay geçerlidir.
Fırsat Kullanımı:
Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza Hesabım sayfanızdaki Kuponlarım bölümünden de ulaşabilirsiniz.


Fırsatdan yararlamak için Rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyonlarınız için telefon numarası; 0 212 542 98 98

Size Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol