?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Dükkan Burger in İstanbul daki tüm şubelerinde geçerli, zeytin soslu Çakma Kral Burger menü 12 TL-1
KAMPANYA FİYATI
12 TL
Piyasa Fiyatı
1 TL
İndirim
%
Kazanç
0.00 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Dükkan Burger Akmerkez

Fırsat Hakkında:
DükkanBurger yine farkını ortaya koyuyor, burgerseverlere yılların eskitemediği efsanevi tat zeytin soslu Çakma Kral Burger i sunuyor! Taze, sağlıklı, leziz bir et, Dükkan Burger in kendine has muhteşem burger ekmekleri ve özel yapım zeytin sosuyla beraber Çakma Kral Burger adeta bir sanat eseri!DükkanBurger in lezzetleri bu kadarla da sınırlı değil tabii. Nar gibikızarmış patatesler ve buz gibi bir içecek sofranın assolistine eşlikediyor, tadı damağında kalacak dolu dolu bir ziyafet seni bekliyor! DükkanBurger in İstanbul daki tüm şubeleri, evlere servis ve yemeksepeti.com siparişlerinde geçerli, zeytin soslu Çakma Kral Burger + içecek + kızarmış patatesten oluşan muhteşem menü 24 TL yerine %50 indirimle sadece 12 TL!DükkanBurgerDükkan Burger, kendinizi rahat hissedeceğiniz, samimi ve enerjik, iç açıcı tasarımıyla ilk bakışta insanı etkiliyor. Ahşap uzun bir masa, açık bir mutfak. Kendinizi bu işi iyi bilen bir arkadaşınıza, yemeğe gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Ama asıl etkileneceğiniz an menüye baktığınız an oluyor. Üstelik öyle uzun uzun okumanıza gerek yok. Çünkü Dükkan Burger lerde fazla dallandırıp budaklandırmadan, burger yapılıyor, onun da en iyisi yapılıyor.Hamburger köfteleri, Dükkan Burger in İzmit teki çiftliğinde doğal şartlarda yetiştirilen düve genç dişi sığır etinden hazırlanıyor. İçinde tek çekilmiş %100 kıyma, tuz ve karabiber bulunuyor. Hamburger ekmekleri de günlük olarak Dükkan Burger mutfağında pişiyor.Dükkan Burger in bir de tavsiyesi var; tüm burger çeşitlerini orta pişiriyorlar, bu şekilde et daha sulu ve lezzetli oluyor. Etinizin daha fazla ya da daha az pişmesini isteyebilirsiniz elbette, o zaman siparişinizi verirken bunu belirtmeniz yeterli..
Fırsat Kullanımı:
Bu fırsatın yakala.co kuponuyla DükkanBurger in İstanbul daki tüm şubelerinde, evlere serviste ve yemeksepeti.com siparişlerinde geçerli, zeytin soslu Çakma Kral Burger + içecek + kızarmış patatesten oluşan muhteşem menü 24 TL yerine %50 indirimle sadece 12 TL! 20 Mart 2012 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Haftanın her günü kullanılabilir. Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin. Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin. Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın. Bonus Kart la yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 4 taksit!
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol