?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Euro Hotel İstanbul Standart Oda Oda & Kahvaltı 71,50 TL  Bu fırsat 13.04.2014 - 17.04.2014 tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.-1
KAMPANYA FİYATI
71.50 TL
Piyasa Fiyatı
89.38 TL
İndirim
%20
Kazanç
17.88 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Günün Tatili
Telefon: 0 242 349 53 66
WebSite Adresi: http://www.gununtatili.com
Fırsat Hakkında:
İndirim Kodu Kullanımı
Bu sayfada gördüğünüz fiyat, Euro Hotel İstanbul, çift kişilik odada kişi başı Oda & Kahvaltı konseptte ve Standart Oda da 1 gece konaklama için geçerlidir. Satın almaya karar verip, HEMEN AL butonuna tıkladığınızda, iki kişi konaklayabilmeniz için bu fiyatın 2 ile çarpıldığını göreceksiniz. Kalacağınız gece sayısını artırmak için, 444 5 467 no lu Çağrı Merkezimizi arayarak bu tesisteki müsaitlik durumunu öğrenebilir ve buna göre geceleme sayınızı satın alma aşamasında Adet/Gece bölümünden artırabilirsiniz.
Eğer çift kişilik odada tek kişi konaklamak istiyorsanız, aradaki fiyat farkını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için yine 444 5 467 no lu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
Eğer çocuğunuzla veya farklı oda tiplerinde konaklama gibi ekstra seçimleriniz olacaksa yine Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. Olası ek ücretler rezervasyonunuzu tamamlamadan önce tahsil edilecektir.
Bu tatil fırsatı, 13.04.2014 - 17.04.2014 tarihleri arasında konaklamak üzere yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Otele giriş yapabileceğiniz en son tarih ise 17.04.2014.
Konaklayacağınız tarihi belirlememiz ve size bir rezervasyon belgesi gönderebilmemiz için, bu sayfadan indirim kodunuzu aldıktan hemen sonra 444 5 467 yi aramanız ve rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Otellerin müsaitlikleri hızla değiştiğinden, erken rezervasyon önerilir. Unutmayın, bizden alacağınız indirim kodunu, otele giriş yaparken kullanamazsınız. Mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.
Satın almış olduğunuz indirim kodunu telefonda Çağrı Merkezi uzmanlarımıza belirtmeniz gerekeceğinden, sizin için saklıyoruz. Kayıt olurken bize vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderdiğimiz maili kaybederseniz, sitemize giriş yaptıktan sonra isminize tıklayarak açılan sayfada görebileceğiniz Tatillerim başlığı altından indirim kodunuza ve tatil detaylarınıza erişebilirsiniz.

Tatil Detayı
Bu sayfada gördüğünüz fiyat, Euro Hotel İstanbul, çift kişilik odada kişi başı Oda & Kahvaltı konseptte ve Standart Oda da 1 gece konaklama için geçerlidir.
Bu tatil fırsatı, 13.04.2014 - 17.04.2014 tarihleri arasında konaklamak üzere yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Otele giriş yapabileceğiniz en son tarih ise 17.04.2014.
Bu otelde 0-6 yaş çocuk ücretsizdir. Çocuğunuzun bilgilerini Çağrı Merkezimize telefonda belirtmeyi lütfen unutmayınız.
Otele giriş 14:00, otelden çıkış ise 12:00 dedir. Diğer konsept bilgileri için Konsept Detayları başlığına bakabilirsiniz.
Bu tatil size, TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 1734 Belge No su ve HMS YATIRIM DANIŞMANLIK BİLGİSAYAR TİCARET ve TURİZM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. güvencesi ile sunulmaktadır.

İptal ve İade
Satın almış olduğunuz indirim kodunun iadesini, rezervasyon iptallerinizi ve tarih değişikliklerinizi indirim kodunu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bildirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde indirim kodlarını kullanmış sayılıyorsunuz.
İndirim kodunu iade etmek için kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde muhasebegununtatili.com adresine mail göndermeniz veya 444 5 467 no lu Çağrı Merkezimizi arayarak talebinizi iletmeniz gerekiyor. 7 günü aşmadıysanız, ödemiş olduğunuz ücret kesintisiz olarak hesabınıza geri aktarılıyor. Ancak, rezervasyon yaptırdıktan sonra tesise giriş tarihi 7 günden az olmayan rezervasyonlarda, 7 gün sonrasında hiçbir şekilde iade kabul edilemez.
Eğer 7 günden daha uzun süre geçmiş ve rezervasyon ya da indirim kodunu iptal ettirmek istiyorsanız lütfen Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçiniz.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol