?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Her Zamankinden Daha İnce Ve Çekici Görünmenin Keyfini Yaşama İmkanını Kaçırmayın! Bağdat Caddesi Point of Beauty Suna Tunca da 5 er Seans Kavitasyon, Pasif Jimnastik, G5 Masajı, Radyo Frekans, Lenf Drenajdan Oluşan İncelme Paketi 1200 TL Yerine  % 96 İndirimle SADECE 49 TL ÜSTELİK 12 TAKSİT İMKANI İLE-1
KAMPANYA FİYATI
49 TL
Piyasa Fiyatı
1,200 TL
İndirim
%96
Kazanç
1,151 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Point Of Beauty Suna Tunca
Telefon: 0216 349 00 82 - 83
WebSite Adresi: -
Adres: Zühtüpaşa Fener Kalamış Cad. No: 29/2 Kadıköy / İstanbul
Fırsat Hakkında:
Her Zamankinden Daha İnce Ve Çekici Görünmenin Keyfini Yaşama İmkanını Kaçırmayın! Bağdat Caddesi Point of Beauty Suna Tunca da 5 er Seans Kavitasyon, Pasif Jimnastik, G5 Masajı, Radyo Frekans, Lenf Drenajdan Oluşan İncelme Paketi 1200 TL Yerine % 96 İndirimle SADECE 49 TL ÜSTELİK 12 TAKSİT İMKANI İLE

Şık bir mekanda hak ettiğiniz bakımı arıyorsanız doğru adres Kalamış Point of Beauty Suna Tunca

Zayıflama Paketinde Neler Var ?


5 Seans Kavitasyon,5 Seans Pasif Jimnastik,5 Seans G5 Masajı,5 Seans Radyo Frekans,5 Seans Lenf Drenaj.


Kavitasyon

Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir.

Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz?


Hamile ve emzirme dönemindeki annelere,Morbit obezite ölümcül ,Karaciğer ve böbrek hastalarına,Konnektival patolojiler ve Endolcrin patolojileri,Alerjik diatezler,Hyper kalorili diyet yapanlar,Önemli Farmokolojik terapiler.


Kalp pili ve damarlarında stent bulunanlar. Hepatit hastalığı ve karaciğer problemi yaşayanlar da kavitasyon uygulamasına giremezler. Ayrıca yüksek tansiyon ve koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıkları bulunanlar, amaçlanan uygulama bölgesinde yara, dermatit veya metal protez bulunanlar, akut- kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilere uygulanamaz

Pasif Jimnastik

Faradik akım veren bir vücut bakım cihazıdır. Faradik akım kasları en etkili çalıştıran bir akım türüdür. Selülit tedavi, yağ parçalama, kasları toparlama, beden küçültme işlemleri yapar.Ortaya çıkan enerji kası hareket ettirir. Bu hareketten sonra ortaya atık maddeler toksin çıkar. Bu maddeler ter ve idrar yoluyla dışarı atılır.

Yağın enerjiye dönüşmesi, gevşemiş kasın sıkılaşması, toksin maddenin atımı, normal kas hareketinin 72 misli hızla gerçekleşir.Pasif Jimnastik, kişinin vücut yapısı ve yaşı göz önüne alınarak, kil, yosun ve aromatik masajla desteklenmektedir.

Bu teknik, ayrıca, hassas kasları çalıştıran interferenz akım vererek, göğüs kaslarını sıklaştırıp, göğüs dikleştirmede kullanılmaktadır.

Göğüsleriniz deforme olmadan ayda bir kez böyle bir programa katılmanız, ileride karşılaşacağınız sorunları önleyecektir.

G5 Masajı Nedir ?

G5 Masajı:G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlıyor. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

Radyo Frekanslı Pasif Jimnastik bölgesel İncelme

Pasif jimnastik selülit tedavi, yağ parçalama, kasları toparlama, beden küçültme gibi işlemleri yapar. Bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedilebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar.

Selülitlere,bölgesel yag birikimlerine kalçalar,bacaklar,karin,bel bölgesi,kollar ve yüz sarkmalari,kirisikliklarin,selülitlerin yok edilmesi kollardaki gevsemelere,çene alti gidi bölgesinin toparlanmasi,tüm yüz toparlanmasi kolajen uyarimi ,cilt sarkmalarina, Liposuction sonrasi olusan düzensizliklere son. Tüm dünyada güvenle kullanilan radyo frekans yöntemiyle,selülit ve bölgesel yag dokularindan kurtulmak artik çok daha kolay ve zahmetsiz,etkili ve son derece güvenli.
Lenf DrenajTek başına uygulandığında çok etkisi olmayan fakat diğer tekniklerle kullanıldığında kendi etkisini göstermesinin yanında, diğer tekniklerinde etkisini arttıran bir bölgesel zayıflama uygulamasıdır. Kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta biriken toksinlerin idrar yoluyla atılımını, dolaşım bozukluğu problemlerinin en aza indirgenmesini ve lokal olarak yağların biriktiği bölgelerde toparlanma sağlar.

Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar ve ileri derecede dolaşım bozukluğu sorunu yaratan rahatsızlığı olanlara Lenf Drenaj uygulaması yapılmamaktadır


Fırsat 1 kişiliktir

Fırsattanhafta içi her gün 10:00 ile 18:30 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.

Fırsattan erkekler ve kadınlar faydalanabilirler.

Fırsattan yararlanmak için randevu almanız gerekmektedir.Fırsat 15 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir.Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
Fırsat Detayları:
Her Zamankinden Daha İnce Ve Çekici Görünmenin Keyfini Yaşama İmkanını Kaçırmayın! Bağdat Caddesi Point of Beauty Suna Tunca da 5 er Seans Kavitasyon, Pasif Jimnastik, G5 Masajı, Radyo Frekans, Lenf Drenajdan Oluşan İncelme Paketi 1200 TL Yerine % 96 İndirimle SADECE 49 TL ÜSTELİK 12 TAKSİT İMKANI İLE
Fırsat Kullanımı:
Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza Hesabım sayfanızdaki Kuponlarım bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Fırsattan yararlanmak için randevu almanız gerekmektedir.Randevularınız için telefon numarası; 216 349 00 82 - 83Size Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz..
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol