?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Kahvaltı Keyfi İçin Kız Kulesi Karşısındaki Salacak Red&Black te Omlet, Sınırsız Çay, Kablosuz İnternet, DigiTurk, D-Smart, Otopark, Zengin Kahvaltı Tabağı ve Eşsiz Kız Kulesi Manzarası 30 TL Yerine 12,50 TL!
KAMPANYA FİYATI
12.50 TL
Piyasa Fiyatı
30 TL
İndirim
%58
Kazanç
17.50 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Salacak Red&Black
Telefon:
WebSite Adresi: http://www.redandblack.com.tr
Adres: Salacak Sahil Yolu No:25/6 Üsküdar / İSTANBUL
Fırsat Hakkında:
Günün olmazsa olmazı kahvaltı keyfi için unutulmaz bir adres Salacak Red&Black Cafede size keyifli bir muhabbet, keyifli bir kahvaltı sunuyoruz.

Uzun zamandır birarada kahvaltı yapamadıysanız bu fırsatı kaçırmayın. Hem muhteşem manzara, hem zengin bir kahvaltı, hem internet kullanımı, hatta telefonunuz şarzını bile dert etmeyin, şarz dolum ünitesini bile sizin için düşündük. Size sadece bu keyfi yaşamak kaldı.

Hafta içi yada Hafta sonu dilediğiniz zaman bu muhteşem keyfi yaşayabilirsiniz.
Bildiğimiz gibi kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Hafta içi iş, okul, farklı meşguliyetler derken kahvaltıyı ihmal ediyoruz çoğu zaman. Birliktealalim.com şimdi sizi hafta sonu sabahlarınızı tatlandıracak eşsiz zengin bir kahvaltıya davet ediyor. İçinde kavaltı çeşitleri,sınırsız çay ve Yanında bir de omlet fena olmaz diyorsanız bu kahvaltı tam size göre.

- Omlet
- Sınırsız çay kahvaltı süresince geçerlidir.
Ayrıca Kahvaltı tabağında:
- Beyaz peynir, Kaşar peyniri
- Otlu peynir, Örgü peyniri
- Salam
- Tavuk Jambon, Dana Jambon
- Salatalık, Domates
- Zeytin
- Tereyağ
- Bal
- Reçel
- Saralle
Fırsat Kullanımı:
Bu kampanya11.07.2012 tarihine kadar geçerlidir.
Bu fırsattan hafta içi ve haftasonu 07:00 13:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.

Red & Black Cafe de otopark hizmeti mevcuttur.

Red & Black Cafe fırsatından yararlanmak için lütfen rezervasyon yaptırınız. Rezervasyon için telefon numarası: 216 343 92 28

Satın almış olduğunuz fırsatınıza ait ve 13 haneli fırsat kodunuz, satın alma işlemini tamamlamanızın ardından hemen sonra email yoluyla tarafınıza gönderilecek.

Kampanyanın geçerlilik süresinin başlangıcı olan tarihinden itibaren işletmeye gittiğinizde, email yoluyla size gönderilmiş olan kullanıcı kodunuzu ilgili kişiye bildirmeniz yeterli olacak.

Salacak Sahil Yolu No:25/6 Üsküdar / İSTANBUL
Tel / Faks : +90 216 343 92 28
E-Posta: inforedandblack.com.tr
www.redandblack.com.tr
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol