?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Kapadokya LYKIA LODGE HOTEL de 57 TL ye ÇİFT KİŞİLİK odada kişi başı Yarım Pansiyon tatil!  Fırsat 18.01  11.02.2013 tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.-1
KAMPANYA FİYATI
57.50 TL
Piyasa Fiyatı
76.67 TL
İndirim
%25
Kazanç
19.17 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Günün Tatili
Telefon: 0 242 349 53 66
WebSite Adresi: http://www.gununtatili.com
Fırsat Hakkında:
TATİL DETAYLARI
Kapadokya LYKIA LODGE HOTEL de 57 TL ye ÇİFT KİŞİLİK odada kişi başı Yarım Pansiyon tatil! Fırsat 18.01 11.02.2013 tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.
Günün Tatili, Lykia Lodge Hotel deçift kişilik odada kişi başı Yarım Pansiyon konaklamayı içermektedir.Bu şehir fırsatı için müsaitlik durumuna ve konaklamak istediğiniz gün sayısına göre dilediğiniz kadar kod alabilir, aldığınız indirim kodlarını birleştirebilir ve tatil keyfini uzatabilirsiniz.Fırsat 3 gece konaklmalar için geçerlidir. Değişik gün seçeneklerinde 444 5 467 Call Center dan bilgi alınabilir.
Bu tatil fırsatı, TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 1734 Belge No su ve HMS YATIRIM DANIŞMANLIK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. güvencesi ile sunulmaktadır. Tek kişi konaklamalarında günlük en az 2 kupon alınmalıdır.
Otele giriş 14:00 saatinde, otelden çıkış ise 12:00 dedir.
İndirim kodu, 17 Ocak - 11 Şubat 2013 tarihleri arasında konaklamak üzere yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Son konaklama tarihi 15 Mart 2013 dir. Fırsatstandart odalar için geçerlidir.
Rezervasyon gerekmektedir. Erken rezervasyon tavsiye edilir.
Tatil fırsatına ulaşım dahil değildir. Ancak fırsat bu fırsat diyerek Uçak Hızıyla Tatil bölümünden avantajlı uçak bileti alabilirsiniz.
Günün Tatili koduna, tatil detayları yayından kalktıktan sonra ulaşmak isterseniz, kayıtlı olduğunuz e-posta adresine gönderdiğimiz e-postadan, cep telefonuna gönderdiğimiz SMS ten ve sitedeki Tatillerim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Günün Tatili ni bir arkadaşınıza önerir ve onun da satın almasını sağlarsanız size bir sonraki tatil fırsatında kullanmanız için5 TL Tatil Puanhediye edeceğiz.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
NASIL ALINIR?
Tek yapmanız gereken Hemen Al butonuna tıklamak ve kısa formu doldurduktan sonra bize bıraktığınız e-posta adresiniz ile cep telefonu numaranıza göndereceğimiz Günün Tatili kodunu beklemek. Dilerseniz siteye üye girişi yaparak Tatillerim bölümünden de koda ulaşabilirsiniz.
Kodu aldıktan sonra hemenRezervasyon Hattı nı 444 5 467 aramalısınız.
Rezervasyon Hattı görevlisine Günün Tatili kodunu verip, seçtiğiniz günü belirterek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Eğer çocuğunuz veya bebeğinizle katılacaksanız Rezervasyon Hattı görevlisine belirtmeyi lütfen unutmayınız. Tatilinizi uzatmak için veya farklı bir oda tipi isteklerinizi yine rezervasyon hattı görevlisine danışabilirsiniz. Ek ücretler rezervasyonunuz tamamlamadan önce tahsil edilecektir.
Unutmayın! Müsaitlik durumuna göre dilediğiniz kadar indirim kodu alabilir ve tatilini uzatabilirsiniz.
DİKKAT! İndirim kodunun iadesi, rezervasyon iptalleri ve tarih değişikliklerini indirim kodunu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bildirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde indirim kodlarını kullanmış sayılıyorsunuz!
İndirim kodunu iade etmek için kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisindemuhasebegununtatili.comadresine mail göndermeniz gerekiyor.
Rezervasyon iptali ya da tarih değişikliği için de yine kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde Rezervasyon Hattı nı aramanız ve değişiklik yapmanız gerekiyor. ANCAK, otele giriş tarihi bu 7 gün içerisinde bir tarih ise rezervasyonun iptali yapılamaz!
Bu indirim kodunu başka indirim ve kampanyalarla birleştiremezsiniz.
Tatile giderken Günün Tatili kodunun çıktısını alız ya da en kolayı gönderdiğimiz SMS i mutlaka saklayın.
Merak ettiğiniz tüm konular için Sorular ve Cevaplar bölümünü okuyabilirsiniz .
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol