?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Kemer ARMA S BEACH HOTEL de ÇİFT KİŞİLİK odada HERŞEY DAHİL tatil kişi başı 76 TL den başlayan Nisan fiyatlarıyla!  Fırsat Mayıs - Ekim tarihleri arasında geçerli olup farklı tarihler için farklı fiyat seçenekleri mevcuttur.-1
KAMPANYA FİYATI
76 TL
Piyasa Fiyatı
111.76 TL
İndirim
%32
Kazanç
35.76 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Günün Tatili
Telefon: 0 242 349 53 66
WebSite Adresi: http://www.gununtatili.com
Fırsat Hakkında:
TATİL DETAYLARI
Kemer ARMA S BEACH HOTEL de ÇİFT KİŞİLİK odada HERŞEY DAHİL tatil kişi başı76 TL den başlayan Nisan fiyatlarıyla! FırsatMayıs - Ekim tarihleri arasında geçerli olup farklı tarihler için farklı fiyat seçenekleri mevcuttur.
Günün Tatili,Kemer Arma s Beach Hotel deçift kişilik odada kişi başıHerşey Dahil konaklamayı içermektedir.Müsaitlik durumuna ve konaklamak istediğin gün sayısına göre dilediğin kadar kod alabilir, aldığın indirim kodlarını birleştirebilir ve tatil keyfini uzatabilirsin.
Bu tatil fırsatı, TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 1734 Belge No su ve HMS YATIRIM DANIŞMANLIK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. güvencesi ile sunulmaktadır.
0 -12yaş ilk çocuk ücretsizdir. Otele giriş 14:00 saatinde, otelden çıkış ise 12:00 dedir.
İndirim kodu,Mayıs 2012Ekim 2012 tarihleri arasında konaklamak üzere yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Son konaklama tarihi30 Ekim 2012 dir. Fırsatstandart odalar için geçerlidir.
Rezervasyon gerekmektedir. Erken rezervasyon tavsiye edilir.
Tatil fırsatına ulaşım dahil değildir. Ancak Uçak Hızıyla Tatil bölümünden avantajlı uçak bileti alabilirsin.
Günün Tatili koduna, tatil detayları yayından kalktıktan sonra ulaşmak istersen, kayıtlı olduğun e-posta adresine gönderdiğimiz e-postadan, cep telefonuna gönderdiğimiz SMS ten ve sitedeki Tatillerim bölümünden ulaşabilirsin.
Günün Tatili ni bir arkadaşına önerir ve onun da satın almasını sağlarsan sana bir sonraki tatil fırsatında kullanman için5 TL Tatil Puanhediye edeceğiz. Söz!
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
NASIL ALINIR?

Tek yapman gereken Hemen Al butonuna tıklamak ve kısa formu doldurduktan sonra bize bıraktığın e-posta adresin ile cep telefonu numarana göndereceğimiz Günün Tatili kodunu beklemek. Dilersen siteye üye girişi yaparak Tatillerim bölümünden de koda ulaşabilirsin.
Kodu aldıktan sonra hemenRezervasyon Hattı nı 444 5 467 aramalısın.
Rezervasyon Hattı görevlisine Günün Tatili kodunu verip, seçtiğin günü belirterek rezervasyonunu tamamlayabilirsin.
Eğer çocuğun veya bebeğinle katılacaksan Rezervasyon Hattı görevlisine belirtmeyi lütfen unutma. Tatilini uzatmak için veya farklı bir oda tipi isteklerini yine rezervasyon hattı görevlisine danışabilirsin. Ek ücretler rezervasyonunu tamamlamadan önce tahsil edilecektir.
Unutma! Müsaitlik durumuna göre dilediğin kadar indirim kodu alabilir ve tatilini uzatabilirsin.
DİKKAT! İndirim kodunun iadesi, rezervasyon iptalleri ve tarih değişikliklerini indirim kodunu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bildirmen gerekiyor. Aksi takdirde indirim kodlarını kullanmış sayılıyorsun!
İndirim kodunu iade etmek için kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisindemuhasebegununtatili.comadresine mail göndermen gerekiyor.
Rezervasyon iptali ya da tarih değişikliği için de yine kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde Rezervasyon Hattı nı araman ve değişiklik yapman gerekiyor.ANCAK, otele giriş tarihi bu 7 gün içerisinde bir tarih ise rezervasyonun iptali yapılamaz!
Bu indirim kodunu başka indirim ve kampanyalarla birleştiremezsin.
Tatile giderken Günün Tatili kodunun çıktısını al ya da en kolayı gönderdiğimiz SMS i mutlaka sakla. Ne olur ne olmaz
Merak ettiğin tüm konular için Sorular ve Cevaplar bölümünü okuyabilirsin. .
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol