?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Lisan Eğitim den İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Almanca veya Rusça dilleri için  Sertifikalı Uzaktan Eğitim  99 TL yerine 19,90 TL!-1
KAMPANYA FİYATI
19.90 TL
Piyasa Fiyatı
99 TL
İndirim
%80
Kazanç
79.10 TL
19.90 TL - Satın AL
Fırsat Hakkında:
Lisan Eğitim den sertifikalı uzaktan eğitim!


İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Almanca veya Rusça dilleri için Sertifikalı Uzaktan Eğitim Lisan Eğitim den!


NLP tekniğiyle ezberlemeden öğreneceksiniz!


Çift Katmanlı Subliminal English - Bilinçaltı İngilizce ile uykunuzda ingilizce öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.


Çift Katmanlı Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle ingilizce anlama yeteneğinizi geliştirirken; en çok kullanılan 2500 kelimeyi bilinçaltınızla öğrenmenizi de sağlar.


17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğreneceksiniz.
Fırsat Kullanımı:
Fırsat kodunuzu lisanegitimsetigmail.com adresine e-mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

20 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.


Kayıt gereklidir. Kayıt için lisanegitimsetigmail.com adresine fırsat kodunun mail atılması gerekmektedir. Kayıt sonrası 306 derslik bilinçaltı sesli kodlama içeriğine ulaşabilirsiniz.


Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresine e-posta ile gönderilecektir. Sertifikanızı print alarak CV veya kariyer dosyanıza ekleyebilirsiniz.


Download edilebilir içerik e-posta adresinize gönderildiğinde, iptal ve iade yapılamaz.


Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz andaFırsatlarımlinkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol