?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Sertifikalı Kariyer Eğitimi Akademis Akademi de 99,90 TL yerine 19,90 TL!-1
KAMPANYA FİYATI
19.90 TL
Piyasa Fiyatı
99.90 TL
İndirim
%80
Kazanç
80 TL
19.90 TL - Satın AL
Akademas Bilgi Eğitim Hizmetleri
Telefon:
WebSite Adresi: https://www.akademas.com.tr/
Adres: Büyükdere Caddesi, Tekfen Tower Plaza
No:209 Kat:8 Levent / İstanbul
Fırsat Hakkında:
Akademik içerikli kişiye özel eğitimler!


30 saniye içinde eğitime katılın! AKADEMAS tan istediğiniz eğitimi anında alın.

Özgürce derslere çalışın! Her an cepten, tabletten, bilgisayardan çalışın.

Sınavı geçin, sertifikanızı alın! İsteğiniz zaman sınava girin, Kayıtlı Sertifikanız anında hazır.


Eğitimleri detaylı incelemek ve kayıt işlemini gerçekleştirmek için tıklayınız.

AKADEMAS ı Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.
Örnek sertifikalar için tıklayınız.

Akademik içerikli kariyer eğitimlerinden bazıları
Etkili Zaman Yönetimi
İlişkisel Pazarlama Yönetimi
Dış Kaynak Kullanımı ve 3PL
İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri
İnsan Kaynaklarında Performans Değerleme Yönetimi
İnsan Kaynaklarında Yetkinlik Yönetimi
İş Yerinde Disiplin Yönetimi
İş Yerinde Psikolojik Şiddet - Mobbing
İşletmelerde Çatışma Yönetimi
İşletmelerde Liderlik
İşletmelerde Örgüt Kültürü
İşletmelerde Personel Güçlendirme
İşletmelerde SCOR Modeli
İşletmelerde SWOT Analizi
İşyerinde Etkin Motivasyon Yönetimi
Lojistik Teknolojileri Yönetimi
Müşteri Memnuniyeti ve Şikayeti Yönetimi
Müzakere Teknikleri Yönetimi
Pazarlama İletişimi Yönetimi
Pazarlamada Etkin Sunum Teknikleri
Personel Seçme Sürecinde Kullanılan Yöntemler
Personel Yönetiminden İnsan Kaynakları Yönetimine Geçiş
Satış Ekibinin Performans Yönetimi
Tedarik Zinciri Yönetiminde Tedarikçi Seçimi
Türkiye de Sosyal Güvenlik
Uluslararası İşletmelerde Kadrolama Ve Eğitim
Uluslararası Pazarlara Giriş
Üretim Yönetiminde Yalın Üretim Teknikleri


AKADEMAS...
Teknolojik çağın getirdiği yeniliklerden yararlanmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu fırsat kaçmaz! Evinizde zaman kaybetmeden, istediğiniz eğitimi alacak diğer insanlardan bir adım önde olacaksınız... İstediğiniz zaman istediğiniz yerde alacağınız eğitimle hayatınız daha kolay ve eğlenceli olacak!
AKADEMAS sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına, meknına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.
AKADEMAS olarak akademik bilgiye önem verdiğimiz için sizlere sadece video izletip katılım belgesi düzenlemeyiz. Vermiş olduğumuz %100 akademik tabanlı bilgilere dayalı online sınav yapar ve anında benzersiz kayıtlı belge numarası içeren Kayıtlı Başarı Sertifikası düzenleriz. Ardından talebiniz üzere taklit edilemez Kayıtlı Hologramlı Başarı Sertifikanızı adresinize göndeririz.


AKADEMAS KİMDİR, FARKI NEDİR?
Akademos, bir terim olarak milattan önce 387 yılında Platon Eflatun tarafından bir felsefe okulunun ismi olarak kullanılmıştır. Bu terim, günümüzdeki üniversite kavramını oluşturan bileşenlerden birisi olan akademi terimine öncülük etmektedir. AKADEMAS, ağırlıklı olarak eğitim içeriklerini Türkiye nin ve İngiltere nin öncü üniversite, kolejleri ile işbirliği içerisinde olup, uzman, doktor, doçent ve profesörler eşliğinde, ayrıca sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. AKADEMAS bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri birçok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunmaktayız.


AKADEMAS SERTİFİKASI BANA NE KAZANDIRIR?
Aslolan bilgidir. Bilgiyi ispatlayan ise belgedir.
Günümüzde bir çok kurum ya da kuruluş, işe alım öncesinde sertifika talebinde bulunur. Sertifikalar sizin o konuda bilgili olduğunuzu gösteren önemli belgelerden biridir. Almış olduğunuz eğitime ait bilginizin yetkinliğini ispatlar niteliktedir. Kariyerinize ve hayatınıza artı değer katmak için bilginizin gücünden, özgeçmişinizi güçlendirmek için belgenizin gücünden faydalanmanız gerekir. Merkezi İngiltere de bulunan AKADEMAS ile sertifikalarınız Uluslararası geçerliliğe sahiptir.


KAYITLI SERTİFİKA VE HOLOGRAMLI SERTİFİKA NEDİR?
Online olarak yapılan sertifika sınavından en az %50 puan aldığınızda, anında ücretsiz olarak Kayıtlı Başarı Sertifikası sahibi olursunuz. Bu sertifika yalnızca size özel benzersiz kayıtlı belge numarası içerecek şekilde düzenlenir. Ardından talebiniz üzere Hologramlı Sertifikaya Geçiş butonuyla adınıza düzenlenen Hologramlı Sertifika kargo ile adrese teslim edilir. Kayıtlı Başarı Sertifikası ve Hologramlı Sertifika tek yüzde Türkçe ve İngilizce olarak düzenlenmektedir. Hologramlı sertifikanız aynı zamanda benzersiz Kayıtlı Sertifika Numarası da içermektedir. Sertifika üzerinde online eğitim yada uzaktan eğitim gibi herhangi bir ibare bulunmaz. AKADEMAS Hologramlı Sertifikası fiziksel olarak düzenlenen, üzerinde ilgili eğitmen imzası, kurum yetkilisi imzası, Kayıtlı sertifika numarası, Karekod ve hologramlı güvenlik mühürü içeren fiziksel sertifikadır. Hologramlı sertifikalarımız sahteciliğe karşı önlem amaçlı olarak, Uluslararası Hologram Üreticileri Birliği İHMA tarafından kayıt altına alınarak dünya çapında tescil edilmiştir.


EĞİTİMLERİ ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?
Satın almak istediğiniz eğitimlerin üzerindeyken sayfanın altındaki Eğitime Katıl butonunu kullanarak ilgilendiğiniz online eğitimi sepete atabilirsiniz. Fırsat kodlarının https://www.akademas.com.tr üzerinden sipariş aşamasındayken Kuponunuz var mı? yazılı kısma girilmesi gerekmektedir. Kodun uygulanmasıyla sepet tutarı 0 TL olacak ve devamında üyelik tamamlanarak ilgili eğitim anında aktif olacaktır.

SİSTEM NE KADAR GÜVENLİ?

GeoTrust ile yapılan 128 bit SSL protokolü sayesinde tüm işlemler %100 tam güvence altındadır. Gerek üye olma işlemleri, gerek kredi kartı işlemleri vs. tüm aşamalar SSL koruması altındadır. Gönül rahatlığı ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Fırsat Kullanımı:
Bu fırsat31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Kayıt gereklidir.Kayıt için fırsat kodlarının www.akademas.com.tr üzerinden Eğitime Katıl butonundan sonraki Kuponunuz var mı? kısmına girilmesi gerekir. Kodun uygulanmasıyla sepet 0 TL olur ve üyelik tamamlanarak ilgili kurs anında aktif olur.

Fırsat kodları online eğitim hizmetleri siparişinde geçerlidir.

Kayıtlı sertifika eğitim tamamlandığında online olarak anında oluşturulur. Kargo ile talep edilmesi durumunda ücretler katılımcıya aittir.

Örnek sertifikalarımız için tıklayınız.

FIRSAT KODLARINDA İPTAL İADE YOKTUR


Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol