?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
SHERATON ÇEŞME HOTEL de ÇİFT KİŞİLİK odada Yarım Pansiyon tatil kişi başı sadece 89 TL!  Fırsat 10.02  15.02.2012 tarihleri arasındaki konaklamalar için geçerlidir.-1
KAMPANYA FİYATI
89 TL
Piyasa Fiyatı
127.14 TL
İndirim
%30
Kazanç
38.14 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Günün Tatili
Telefon: 0 242 349 53 66
WebSite Adresi: http://www.gununtatili.com
Fırsat Hakkında:
TATİL DETAYLARI
SHERATON ÇEŞME HOTEL de ÇİFT KİŞİLİK odada Yarım Pansiyon tatil kişi başı sadece 89 TL! Fırsat 10.02 15.02.2012 tarihleri arasındaki konaklamalar için geçerlidir.
Günün Tatili, Sheraton Çeşme Hotel deçift kişilik odada kişi başı Yarım Pansiyon konaklamayı içermektedir.Müsaitlik durumuna ve konaklamak istediğin gün sayısına göre dilediğin kadar kod alabilir, aldığın indirim kodlarını birleştirebilir ve tatil keyfini uzatabilirsin.
Bu tatil fırsatı, TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 1734 Belge No su ve HMS YATIRIM DANIŞMANLIK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. güvencesi ile sunulmaktadır. 11 - 12 Şubat tarihlerinde Botanica Thermal Spa da tüm bakım ve masajlarda %25 indirim sağlanmaktadır.
0-6 yaş ilk çocuk ücretsizdir. Otele giriş 14:00 saatinde, otelden çıkış ise 12:00 dedir.
İndirim kodu,10Şubat 15Şubat 2012 tarihleri arasında konaklamak üzere yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Son konaklama tarihi15Şubat 2012 dir. Fırsatdoğa manzaralıdeluxeodalar için geçerlidir.
Rezervasyon gerekmektedir. Erken rezervasyon tavsiye edilir.
Tatil fırsatına ulaşım dahil değildir. Ancak Uçak Hızıyla Tatil bölümünden avantajlı uçak bileti alabilirsin.
Günün Tatili koduna, tatil detayları yayından kalktıktan sonra ulaşmak istersen, kayıtlı olduğun e-posta adresine gönderdiğimiz e-postadan, cep telefonuna gönderdiğimiz SMS ten ve sitedeki Tatillerim bölümünden ulaşabilirsin.
Günün Tatili ni bir arkadaşına önerir ve onun da satın almasını sağlarsan sana bir sonraki tatil fırsatında kullanman için5 TL Tatil Puanhediye edeceğiz. Söz!
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
NASIL ALINIR?

Tek yapman gereken Hemen Al butonuna tıklamak ve kısa formu doldurduktan sonra bize bıraktığın e-posta adresin ile cep telefonu numarana göndereceğimiz Günün Tatili kodunu beklemek. Dilersen siteye üye girişi yaparak Tatillerim bölümünden de koda ulaşabilirsin.
Kodu aldıktan sonra hemenRezervasyon Hattı nı 444 5 467 aramalısın.
Rezervasyon Hattı görevlisine Günün Tatili kodunu verip, seçtiğin günü belirterek rezervasyonunu tamamlayabilirsin.
Eğer çocuğun veya bebeğinle katılacaksan Rezervasyon Hattı görevlisine belirtmeyi lütfen unutma. Tatilini uzatmak için veya farklı bir oda tipi isteklerini yine rezervasyon hattı görevlisine danışabilirsin. Ek ücretler rezervasyonunu tamamlamadan önce tahsil edilecektir.
Unutma! Müsaitlik durumuna göre dilediğin kadar indirim kodu alabilir ve tatilini uzatabilirsin.
DİKKAT! İndirim kodunun iadesi, rezervasyon iptalleri ve tarih değişikliklerini indirim kodunu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bildirmen gerekiyor. Aksi takdirde indirim kodlarını kullanmış sayılıyorsun!
İndirim kodunu iade etmek için kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisindemuhasebegununtatili.comadresine mail göndermen gerekiyor.
Rezervasyon iptali ya da tarih değişikliği için de yine kodu aldıktan sonraki 7 gün içerisinde Rezervasyon Hattı nı araman ve değişiklik yapman gerekiyor.ANCAK, otele giriş tarihi bu 7 gün içerisinde bir tarih ise rezervasyonun iptali yapılamaz!
Bu indirim kodunu başka indirim ve kampanyalarla birleştiremezsin.
Tatile giderken Günün Tatili kodunun çıktısını al ya da en kolayı gönderdiğimiz SMS i mutlaka sakla. Ne olur ne olmaz
Merak ettiğin tüm konular için Sorular ve Cevaplar bölümünü okuyabilirsin. .
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol