?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Tertemiz, Pürüzsüz ve Sağlıklı Bir Cilde Neostrata Glikolik Asit Peeling seti uygulaması ile sahip olabilirsiniz!-1
KAMPANYA FİYATI
49 TL
Piyasa Fiyatı
100 TL
İndirim
%51
Kazanç
51 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Fırsat Detayları:
Glikolik asid peeling işlemi, cildin canlandırılması için özel bir yöntemdir.
Bu yöntemle, yüksek konsantrasyonda ve düşük pH seviyesinde glikolik asid kullanılarak cildin ölü hücrelerinden oluşan hasarlı üst tabakası yenilenir.
Alttaki cildin yeniden yapılanması sağlanarak sağlıklı, gergin ve dolgun bir cilt oluşturulur.
PEELİNG UYGULAMASINI TAKİBEN 3 GÜN - 1 HAFTA ARASI SÜREDE YOĞUN BAKIM KREMİ YA DA SERUMU VE AYRICA GÜNEŞ KORUYUCUSU KULLANILMASI ŞARTTIR.
Kişi yoğun bakım kremini peeling sonrası dönemde, iki peeling seansı arası zaman dilimi içinde gece kremi olarak ta kullanabilir.
Bu peeling uygulaması Ekim - Mayıs arasında yapılabilir. Genellikle %20 lik solüsyon 3 dakika kadar uygulanır, sonra nötralizör, yoğun bakım kremi ya da serumu ve güneş koruyucu uygulanır.
Cilt tipine, peeling uygulama sebebine göre yüzde ve süren kişiden kişiye farklılık gerektirebilir.
Seans aralarında önerilen kremler kullanıldığında işlem sonucunda elde edilecek fayda misliyle artar.
Glikolik Asit bazı meyvelerde doğal olarak bulunan ve Alfahidroksi asit AHA olarak bilinen meyve asitlerinin bir türüdür. En çok şeker kamışından elde edilir. AHA ler bazı bakım ve anti-aging kremlerinin ve yüz temizleme solüsyonlarının da içeriğinde yer alarak hücre yenilenmesine katkıda bulunurlar.
Kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünün hafifletilmesi,
Güneş, yaş, hamilelik, gibi değişik nedenlere bağlı olarak oluşan koyu renkli lekelerin hiperpigmentasyon hafifletilmesi ve cildin normal cilt rengine dönmesine yardımcı olmak,
Kaba, kuru, geniş porlu cilt yapısının geliştirilmesi,
Hafif ve orta düzey akne tedavisine yardımcı,
Akne izlerinin görünümünün hafifletilmesi,
Keratozlar,
Çizgi giderici enjeksiyonlar sonrasında etkinin uzatılması ve iyileştirilmesi hyalüronik asid, botulinium toksini gibi
Laser, dermabrazyon gibi işlemler ile kombine edilerek etkinliklerinin artırılması gibi geniş bir alanda etkin sonuç alınmasını sağlayan kolay, güvenli ve modern bir sistemdir.
Bu yöntem sonrası cilt daha esnek, pürüzsüz ve parlak hale gelirken, daha sonra günlük bakımda da alınan olumlu etkileri sürdürebilmek için, bu sistemin değişik cilt tiplerine uygun olan günlük bakım ürünleri tercih edilebilir.
NeoStrata Cilt Canlandırma Sistemi peeling seanslarının yanısıra, cilt problemine bağlı olarak günlük yaşantıda kullanılacak krem, losyon gibi ürünleri de kapsar.
NeoStrata Glikolik Asid Peeling Sisteminin kişiye uygun olup olmadığı cildin değerlendirilmesi sonrasında alınacak bir karardır. Genel olarak tüm cilt tiplerinde kulanılabilecek güvenli bir sistem olmasına rağmen aşağıdaki konulara dikkat etmek uygulamanın başarısı açısından fayda sağlayacaktır:
Aşağıdaki durumlar peeling işlemine cildin verdiği reaksiyonu hızlandırabilir: Topikal retinoidler, hassas cilt, traş ve depilasyon işlemi, kese, maskeler, yakın zamanlı başka peeling ve mikrodermabrazyon işlemleri, laser tedavileri.
Eğer şu durumlardan herhangi biri mevcutsa, uygulama öncesinde bazı önlemler önerilebilir: Allerji, egzama, seboreik dermatit, bağışıklık sistemini etkileyen hastalıklar, virütik hastalıklar uçuk dahil ve güneş hassasiyeti.
Ayrıca şu durumlar mevcutsa peeling işlemi ertelenebilir. Aktif uçuk, çatlaklar ve açık yaralar, son dönemlerde cerrahi girişim yara iyileşmesi , kısa süre önceki peelingler veya dermabrazyon, yakın zamanda radyasyon tedavisi, aşırı güneş yanığı, aşırı nedbe oluşumu, son zamanlı kuvvetli cilt yenileyici ajan tretinoin gibi ve izotretinoin kullanımı. İzotretinoin uygulama tamamlandıktan 6 ay sonra peeling işlemleri yapılabilir.
Uygulamayı takiben, 3 gün -1 hafta arası sürede yoğun bakım kremi veya serumu ayrıca güneş koruyucusu kullanılması gerekmektedir. Kişinin kendi günlük nemlendiricisi yoğun bakım kremi yerine geçmez.Günlük nemlendiriciye işlemden 1 hafta sonra başlanabilir.
Hafif düzeyde yanma batma hissi ve kızarıklık olabilir,tamamen geçici ve kısa süre yaşanabilen bir durumdur.Yoğun bakım kremi uygulandığında rahatlama olur.
Fırsat Kullanımı:
Rezervasyon yoğunluğu nedeni ile önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir.
0534 317 18 38 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
Rezervasyon iptallerinin 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.
Fırsat 31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol