?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL
Türk Kahvesi ile fal baktırmamış olan var mı? Şimdi içmeden de fal açmak mümkün! Magic Turkish Coffe Cup ile  Neyse halin, çıksın falin!  diyoruz-1
KAMPANYA FİYATI
29.90 TL
Piyasa Fiyatı
49.90 TL
İndirim
%40
Kazanç
20 TL
Fırsat TÜKENDİ :(
Fırsat Detayları:
Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla birlikte geleneksel Türk kahve falı esas alınarak tasarlanmış olan, dünyadaki ilk örneği ile Magic Turkish Coffe Cup size bu olanağı sunuyor.
İster kendiniz, isterseniz sevdiklerinizle eşsiz bir zaman geçirmek için yapmanız gereken tek şey; merak ettiğiniz bir soru sormak veya dilek tutmak. Ardından fincanı sallayarak altını çevirip; cevabınızı almak. İşte bu kadar basit.
Magic Turkish Coffe Cup ile Neyse halin, çıksın falin! diyoruz.
Fala inanmayın, falsız kalmayın..
Magic Turkish Coffe Cup ın kullanımı son derece basittir.
Fincanı ekran bölgesi aşağıya gelecek şekilde, tutunuz.
Sonra güzelce çalkalayınız. Bu esnada Neyse halim çıksın falım demenizi tavsiye ederiz. Aklınıza gelen soru veya kararsız kaldığınız herhangi bir konuda düşüncenize odaklanınız.
Daha sonra fincanın altını üst tarafını çevirip; yere paralel olacak şekilde yatay tutunuz.
Ekranda göreceğiniz cevap inşallah sizin için hayırlı olur. Rahat okuyamamanız halinde ise hafif hareketlerle içindeki piramidin üzerindekileri rahatlıkla görebilirsiniz.
Fala inanmayın, falsız kalmayın...
Fırsat Kullanımı:
Siparişinizi vermek için; Ad, Soyad, Adres, Telefon Numarası, aldığınız ürün adı ve Fırsat Kodu bilgilerini içeren bir email i infooperasyonmerkezi.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır.
Bu fırsata kargo hizmeti dahildir.
Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Bu kampanya, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol