?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL

Hakkımızda

firsat9.com, indirim - ucuz - fırsat - kampanya bazlı, ürün ve hizmet servislerini bir araya getirmeyi amaçlar.

Üyelerine düzgün ve kaliteli hizmet sunmak için, fırsat sitelerini, private shopping sitelerini, gün aşırı tarayarak, sizlere kullanımı kolay, isteğiniz indirimli ve ucuz ürünleri sizler için veritabanına kaydeder.

firsat9.com, günlük indirim ve fırsatlar sunan grup satın alma şirketlerini (fırsat sitelerini), tek bir çatı altında toplayan bir fırsat araştırma - indexleme ve arama platformudur. firsat9.com üzerinden, grup satın alma (fırsat siteleri) şirketlerinin düzenlediği, eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar tüm fırsatları tek bir sayfada görebilir ve sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Böylece ilginizi çekebilecek bir fırsata ulaşmak için her gün onlarca fırsat sitesini tek tek incelemenize ya da e-posta kutunuza her gün onlarca e-posta almanıza gerek kalmayacak, tüm bu işleri tek bir sitenin (firsat9.com) ücretsiz olarak verdiği hizmetlerden yararlanarak, zaman kazanacaksınız.

Sitemizi bookmarklarınıza eklemenizi öneririz. Zira tüm fırsat sitelerini her gün tarayarak, her gün, yüzlerce yeni fırsat eklediğimizi unutmayınız.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol