?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL

Kullanım Şartları

ANLAŞMANIN KABULÜ: Bu anlaşma, siz ve www.firsat9.com arasındaki bir anlaşmadır. Bu anlaşma firsat9.com'u kullanma kurallarını ortaya koymaktadır. Siteye eriştiğinizde veya siteyi kullandığınızda, her durumda bu Şartlar ve Koşullara ("Sözleşme Şartlarına") uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

DEĞİŞİKLİKLER: Belirli aralıklarla bu sözleşme şartlarında ve sitede, herhangi bir bildirim yapılmaksızın değişiklikler yapılabilir. Sözleşme şartlarını ve siteyi belirli aralıklarla takip ederek, değişiklikleri takip etmek sorumluluğu size aittir. Değiştirilmiş tüm sözleşme şartları siteye yazıldıktan itibaren geçerli olur ve bu değişikliklerden sonra siteyi kullanmanız, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

TANITIM MATERYALLERİN KULLANIMI: Sitemizde çeşitli türlerde bilgi, metin, fotoğraf, tasarım, grafik, görsel, efekt ve başka materyaller kullanılmaktadır. SADECE KİŞİSEL, TİCARİ OLMAYAN KULLANIMINIZ için firsat9 Sitesi üzerindeki bilgi, içerik ve reklamlar (Bunlar toplu olarak, tarafımızdan "Materyaller" olarak adlandırılmaktadır) tarafımızdan sağlanmaktadır.
Bundan dolayı, firsat9 Web Sitesi üzerindeki Materyalleri, sadece dahili, ticari olmayan, bilgilendirme amaçlarıyla görüntüleyebilir, kullanabilir, kopyalayabilir ve dağıtabilirsiniz. Site üzerinde/üzerinden veri toplamanız, depolamanız, çekmeniz veya firsat9 Web Sitesi'ne otomatik olarak sorgu gönderen işlem veya işlemleri kullanmanız yasaktır. firsat9 Web Sitesi, yarışma ürün ve hizmetlerinin listesi de dahil olmak üzere, herhangi bir kayıt ve liste koleksiyonu derlemek için kullanılamaz. Site veya Materyaller talep edilmediği takdirde herhangi bir reklam e-postasında kullanılamaz. Tanımlanan Materyal, ürün, hizmet, işlem ve teknolojilerin telif hakları, ticari markaları, patentleri veya fikir haklarının lisansları size bağışlanmaz. Bu gibi tüm haklar firsat9.com, bağlı ortakları, bağlı olunan firmalar ve/veya bu hakların üçüncü parti sahipleri tarafından saklı tutulmaktadır.

MARKALARIN KULLANIMI: firsat9 markası, logoları, ilgili tüm ürün ve hizmet adları, sloganları, ticari markaları ve hizmet markaları firsat9'a ve bağlı ortaklıklarına aittir, firsat9.com lisansı altındadır. Buradaki diğer tüm ticari markalar ve hizmet markaları kendi sahiplerine aittir. Materyallerden veya siteden yapacağınız her kopyalama, sitedeki telif hakkı, ticari marka veya patent uyarılarına uygun olmalıdır. firsat9'un önceden yazılı bir izni olmaksızın firsat9.com ismi ve materyalleri herhangi bir reklam, tanıtım ve ticari eylemde kullanılamaz. İzin başvuruları iletisim@firsat9.com adresine yapılmalıdır.

firsat9'a TARAFINIZDAN SAĞLANAN BİLGİNİN KULLANIMI: Gizli ve kişiye özel bilgilerinizi bize göndermeyiniz. Bize göndereceğiniz herhangi materyal, geri dönüş, veri, cevap, soru, yorum, öneri ve fikrin gizli olmadığı ve kişiye özel olmadığı kabul edilecektir. firsat9'un gizli ve kişiye özel bilgileri açığa vurulmaktan koruma yükümlülüğü yoktur ve firsat9, bilgilerin yeniden oluşturulması, kullanılması ve herhangi bir sınırlama olmaksızın başkalarıyla paylaşılması haklarına sahiptir. firsat9 ayrıca, tarafınızdan gönderilen her türlü fikir, konsept, deneyim bilgisi, yöntem bilgisi, teknik bilgi, geliştirme, üretim, pazarlama ürünleri ve servisleri ile ilgili bilgiler dahil olmak üzere tüm bilgileri kullanma hakkına sahiptir.

YAŞ: firsat9 Web Sitesi öncelikli olarak 18 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır.

TARAFIMIZDAN DOĞRULAMA YAPILMAMAKTADIR: firsat9.com Web Sitesinden indirilen, erişilen, bağlantı verilen, dağıtılan; tavsiye, puanlama, teklif, öneri içeren herhangi ürün, hizmet, indirim, kupon, promosyon veya materyallerin doğruluğu, yasallığı, meşruiyeti, geçerliliği veya güvenilirliği, tarafımızdan araştırılmamakta, temsil edilmemekte ve teyit edilmemektedir. Üçüncü partilerin herhangi isim, marka, ürün veya hizmetlerine yapılan referanslar, üçüncü parti sitelere veya bilgilere açılan bağlantılar; üçüncü partilere, herhangi bir ürün veya hizmetin kalitesine, tavsiyeye, bilgiye; sunulan bir reklam, bilgi, indirim, promosyon, teklif sonrası satın alınan herhangi bir ürün veya hizmete destek verdiği, sponsor olduğu ve bunları tavsiye ettiği anlamına gelmez.

İÇERİK FERAGATNAMESİ: firsat9.com'a reklam verenler, içerik partnerleri, yazılım geliştiricileri, mecralar, reklam ajansları, işverenler, kullanıcılar, yeniden satıcı kurumlar, ve diğer üçüncü taraflar tarafından yaratılmış ve tedarik edilmiş olan bilgileri iblağ eder. firsat9.com'un kendi sayfalarındaki bu verinin doğruluğu üzerinde bir kontrolü yoktur. firsat9.com web sitesindeki içerik, teknik hata ve harf hatasından sorumlu değildir. firsat9.com olarak bu datanın geçerlilik, içerik, kalite, telif hakkı uygunluğu, veya yasallığı garantisini ve sorumluluğunu almayarak, bunlardan doğabilecek kayıp ve hasarı kabul etmemekteyiz. Tüm ürün ve promosyonlardaki bilgiler, sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber, fiyatları, ve ürün bulunurluğu ya da herhangi başka bir özelliği ürün tedarikçisi ya da promosyoncusu tarafından haber verilmeden değiştirilme hakkına sahiptir. İnternette dolaşırken tedbirli davranmanız önerilir. firsat9.com hiçbir zorunluluk altında kalmadan ve sadece kendi erginliğini kullanarak, sitenin herhangi bir yerini iyileştirme, eksikleri ve hataları değiştirme hakkına sahiptir. Uygunluğuna göre, sitedeki herhangi bir bilgiyi değiştirme yoluna gidilebilir, ancak hiçbir hatadan sorumluluk kabul edilmez. Sitenin içeriği çerçevesinde kullanıcıya yarar sağlaması için dış linkler tedarik edilmiştir. Bu linklerin tedarik edilmesi listelenen websitelerinin firsat9.com ya da ortaklıkları tarafından onaylandığı anlamına gelmez. firsat9.com hiçbir şekilde kendi sitesi de dahil olmak üzere, verilen dış linklerin performansı ve temsilinden zorunlu değildir. Bir reklam verenin reklamı, sponsor bağlantıları ya da diğer dış linklere bastığınızda, tarayıcınız sizi otomatik olarak firsat9.com tarafından kontrol edilmeyen veya ağırlanmayan bir pencereye yönlendirebilir. firsat9.com ve ortakları bu dış linklerin içeriği, fonksiyonelliği, veya teknik güvenliğinden sorumlu değildir. Dışarıdan tedarik ettiğimiz bu linkleri ya da kendi sitemize gelen üçüncü taraf linklerinin etkinliğini kaldırmak hakkına sahip olduğumuz gibi böyle bir zorunluluk kabul etmemekteyiz. Bu hakkımızla birlikte markalama yaptığımız reklamverenlerden gelen ya da giden, sponsorlardan ve içerik sağlayan partnerlerimizden gelen linkler de dahildir. Bazı diş linklerin tedarik ettiği bilgiler bazı insanlar tarafından münasebetsiz, hakaret edici, ve uygunsuz bulunabilir. Dışarıdan link verilmiş olan bir sayfadaki bilgilerin doğruluğu, ilgili olma durumu, telif hakkı uygunluğu, hukuka uygunluğu ya da topluma uygunluğu açısından sorumluluk kabul etmemekteyiz. firsat9.com iş listeleme sitelerini rehbere eklemeden önce ya da sonra tamamiyle ön elemeden geçirmez ve üçüncü tarafların bu rehbere girerken sağlamış oldukları içerik için sorumluluk kabul etmez.

GARANTİ FERAGATNAMESİ: firsat9.com sitesinin kullanımı, içeriğine olan itimat, ve internetin genel olarak kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır. firsat9.com, kendi websitesinde görüntülenen sonuçların doğruluğundan, içeriğinden, tamamından, hukuksal uygunluğundan, güvenirliğinden, tedariğinden veya işlevselliğinden doğacak tüm sorumluluktan ve mesuliyetten muaftır. Bu site (tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere) olduğu gibi ve mevcut edildiği gibi, hiçbir garanti kapsamında olmadan tedarik edilmekle birlikte, site tarafından hiçbir şekilde ürünleri, verdiği bilgiler ve bunlardan doğabilecek zararlardan sorumlu değildir. firsat9.com, sitenin ve içindeki materyallerin güvenliğine, güvenilirliğine, zamanlamasına, doğruluğuna ve performansına dayanan bütün garantiyi en kapsamlı kanunun izin verdiği düzeyde feragat etmiştir. firsat9.com herhangi bir hatanın ya da yetersizliğin düzeltilmesi ya da içeriğin virüssüz ya da zarar verici elemanlar içermediği üzerine garanti vermez. firsat9.com kendi sitesindeki reklamlardan ya da tedarik ettiği dış linklerden reklam verilerek elde edilmiş bir bilgi, eşya ya da servisin garantisini en kapsamlı kanun çerçevesinde feragat etmiştir.

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLARI: Hiç bir durumda firsat9.com hiç bir kullanıcısına, bu kullanıcıların sitedeki veya dışarıya verilmiş olan linkleri kötüye kullanmalarından doğacak olan hasarı kabul etmez. Bu hasarlar direk, özel, cezai, dolaylı, bağlı olarak, ya da tesadüfen oluşan zararları kapsadığı gibi kar, ciro, kullanım ya da veriden oluşan zararları da garanti kapsamı altında, kontratlı ya da telif hakkı ihlaline uğramış, kamu (ihmalsizlik dahil olmak şartıyla) ya da başka bir nedenle getirilmiş olan zararları da kapsar. Kendi sitesi ve sitedeki içerik dolayısıyla oluşabilecek ihmaller ve zararlar, firsat9.com'un bilgisi doğrultusunda olup olmaması göz ardı edilerek, ya da firsat9.com'a konu hakkında tavsiyede bulunulmuş olsa dahi kabul edilmez. firsat9.com sitesinde bulunan ya da siteden elde edilebilen hiç bir bilgi, ürün, ya da servisin doğruluğu ve kullanılabilirliği için hukuksal bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitenin kullanıcı hem bu site için hem de genel internet kullanımı için tüm kullanıcı risklerini ve sorumluluğunu kabul eder. Yukarıda geçen sınırlar, herhangi bir zuhulün asıl anlamına bağlı olmaksızın, kanunun bütünüyle ve yasal çözüm yolu ile uygulamaya konulmaktadır.

Üçüncü parti siteler: Ödeme, mal veya hizmet teslimi veya herhangi başka şartlar ve koşullar ve garantiler veya iş ilişkileri ile ilgili temsiller gibi, reklamveren veya servis sağlayıcılarının satış promosyonları ile olan yazışmalarınız veya iş ilişkileriniz veya katılımlarınız tamamen sizin ve bu reklamverenler veya hizmet sağlayıcıları arasındadır. İnternette olan tüm işlemlerinizden ortaya çıkan ya da sonucu olarak doğan tüm risklerini üstleniyorsunuz ve sitede olan içerikten ve bu içerikten veya eksik içerikten doğabilecek sonuçlardan sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ediyorsunuz. Sitede bulunan içeriğin, reklamın, ürünlerin, servislerin veya başka malzemenin kullanılabilirliğinden, doğruluğundan, telif haklarına uygunluğundan, yasallığından, ahlaki değerlerinden veya herhangi başka bir yönüyle sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ve taktik edersiniz. Linklenmiş sitelerde kullanılan koşullar ve şartlar,; bu dokümandaki şrtlar ve koşullardan farklı olabilir ve firsat9.com sitesinin sunduğu gizlilik politikasından farklı olabilir. Sitede listelenen herhangi bir iş veya gelir modelinin yerel lisanslaması veya yerel lisanslamasından dolayı oluşacak bir uygulama, inceleme veya revizyondan sorumluluk kabul etmiyoruz.

TARAFINIZDAN GÖNDERİLEN MATERYALLERİN DENETLENMESİ: firsat9.com sitesinde değişiklikler periyodik olarak gerçekleşebilir. firsat9.com sitesi, ürünlere ve servislere haber vermeksizin iyileştirmeler veya değişiklikler yapabilir. Sitelerden gönderilen veya sitelerden herhangi bir materyalin denetlemesinden herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Ancak, firsat9.com sitesini kullanan her kimse firsat9.com'un şunları denetliyeceğini kabul ve teyyid eder: 1- Tüm ilgili kanun şartname ve devletsel istekleri 2- Sitenin düzgün şartlarla yönetilip, kendini ve kullanıcıları koruyacağını. firsat9.com sitesi, eğer herhangi bir koşul ya da şarta uymadığını ya da herhangi bir kanunu ihlal ettiğini düşündüğü, sitesinde bulunan veya gönderilmiş herhangi bir materyali, kabul etmeme, değiştirme ve reddetme hakkını saklı tutar.

HİZMETTEN SİLME: firsat9.com sitesi, materyalleri yükleyen kişinin ya da üçüncü kişilerin izleme oranı ve değerlendirmeleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ek materyalleri reklamından çıkış yapmaya karar veren reklam verenin talebi üzerine ilgili materyalleri silecektir. firsat9.com sitesi, sisteme zarar vereceğini ya da hukuka aykırı olduğunu bildiği ya da düşündüğü materyalleri silme (veya halka açık forumlarda yayınlamayı reddetme) hakkını saklı tutar. firsat9.com sitesi Materyalleri sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar. firsat9.com sitesine reklam amacıyla konan Materyalleri, uzunluk, netlik ve/veya firsat9.com sitesinin Genel Yayın Standartları ile bütünlük sağlanması amacıyla değiştirebilir.

TAZMİNAT: Kullanıcı işbu Sözleşme hükümlerinin ihlal edilmesinden, hukuka aykırı fiilinden, ya da tarafından gerçekleştirilmiş fikrî ve sinaî haklar da dahil olmak üzere üçüncü bir kişinin herhangi bir hakkını ihlal eden fiilinden dolayı üçüncü kişinin hesabında doğabilecek tüm zararlardan sorumlu olduğunu ve bu zararların tazmini için herhangi bir şekilde, bizi ve (uygulandığı ölçüde) ana şirketi, iştiraklerini ve diğer bağlı şirketlerini, yetkili, müdür, temsilci ve çalışanlarını bu tür bir zararın tazmininden sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder. Bu yükümlülükler, işbu Sözleşme herhangi bir şekilde sona erse dahi yürürlükte kalacaktır.

FİKRİ MÜLKİYET ŞİKAYETLERİ: firsat9.com olarak üçüncü tarafların ticari markalarının kullanımlarını, ve telif haklarının kontrolü için sorumluluk kabul edilmemektedir. Ancak, kendi bünyemizde ve sadece uygun gördüğümüz durumlarda, telif haklarını ihlal eden kullanıcıların, üyelerin veya üçüncü tarafların erişimini kaldırabilir, askıya alabilir, ya da kapatabiliriz. Bu nedenle eğer bu sitede ya da bu siteye gelen linklerde telif hakkı olan işinizin ya da markanızın izinsiz çoğaltıldığı konusunda bilgi sahibiyseniz ve bu konuda hukuki işlem yapılmasını istiyorsanız, aşağıda belirtilen bilgileri (Digital Millenium Telif Hakkı Kanunu altında) bize ulaştırmakla yükümlüsünüz: Telif hakkı ihlal edildiği düşünülen durum için marka ya da marka adına işlem yapma hakkına sahip olan kişinin fiziksel ya da elektronik imzası, telif hakkı ihlal edildiği düşünülen işin tanımı, telif hakkını ihlal ettiği düşünülen ve bu nedenle kaldırılması gereken işin tanımı ve bu işin tarafımızdan tanımlanabilmesi için gereken bütün bilgiler, size ulaşılmasını istediğiniz eposta adresi, adres ve telefon numarası, söz konusu telif hakkını ihlal eden işin marka ya da marka temsilcileri tarafından verilen izinle kullanılmadığına dair resmi bir belge, ve sunulan tüm bilgi ve dökümanların doğruluğuna dair ve dökümanları sağlayan kişinin marka ve marka adına bu işlemi yapmaya otoritesi olduğuna dair resmi belge. Lütfen bu belgeleri iletisim@firsat9.com'a eposta yoluyla gönderin.

DİĞER HÜKÜMLER: İşbu Sözleşme hükümleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve buna uygun şekilde yorumlanacaktır. Taraflar, Türkiye Cumhuriyeti uyuşmazlık hükümleri de dahil olmak üzere, Kullanıcının ikamet ettiği ya da fiilen bulunduğu bölge ve ülke hukukunun işbu Sözleşme hükümlerine uygulanmayacağının, Sözleşme'ye ilişkin veya Sözleşme'den doğan tüm uyuşmazlık ve talep hususlarından Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul eder. Kullanıcı ilgili hukukun uygulanmasından sorumludur. Herhangi bir nedenle yargı yetkisi olan bir mahkeme bu dokümanın herhangi bir kısmını uygulanamaz bulursa, dokümanın geri kalan diğer şartlarının hepsi yürürlükte kalmaya devam eder. Bu şartlar iki taraf arasında yapılan anlaşmanın tamamını temsil eder, bundan daha önce yapılmış olan bütün bu şartlar ile ilgili sözlü ya da yazılı herhangi bir anlaşmanın yerine geçer. Şartların herhangi bir kısımı için yapılması istenen istisnai bir durum firsat9.com ve tarafınızdan yazılı imzalanmış ise kabul edilir. firsat9.com bu şartnamedeki herhangi bir maddenin ihlalini araştırmak ve buna göre uygun gördüğü her hukuki işlemi başlatmak hakkına sahiptir. Bu işlemler, yazılanlar ile kısıtlı olmamak ile beraber, herhangi bir ihlali hukuk yetkililerine ve diğer ilgili üçüncü taraflara bildirmek olabilir. Ek olarak, bu süreç sırasında, firsat9.com gereken bütün bilgileri; eposta adresleri, site kullanım tarihi, yayınlamış içerikler, IP adresleri ve trafik ile ilgili her bilgiyi, ilgili kişilere vermek hakkına sahiptir. firsat9 yukarıda sözü edilen şartların ihlali durumunda, kanun tarafından eşit olarak belirtilmiş olan bütün haklara sahiptir.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol