?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL

Yardım ve Sıkca Sorulan Sorular

Sitemizde paylaştığımız fırsatlara yönelik en çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Başka istek ve sorularınız için iletisim@firsat9.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı zevkle yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

firsat9.com nedir?
firsat9.com, günlük indirim ve fırsatlar sunan grup satın alma şirketlerini (fırsat sitelerini), tek bir çatı altında toplayan bir fırsat araştırma - indexleme ve arama platformudur. firsat9.com üzerinden, grup satın alma (fırsat siteleri) şirketlerinin düzenlediği, eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar tüm fırsatları tek bir sayfada görebilir ve sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Böylece ilginizi çekebilecek bir fırsata ulaşmak için her gün onlarca fırsat sitesini tek tek incelemenize ya da e-posta kutunuza her gün onlarca e-posta almanıza gerek kalmayacak, tüm bu işleri tek bir sitenin (firsat9.com) ücretsiz olarak verdiği hizmetlerden yararlanarak, zaman kazanacaksınız.

Günün Fırsatını nasıl satın alabilirim?
Sitemizde yayınladığımız fırsata ait olan “Satın Al” butonuna tıkladığınızda, otomatik olarak ilgili fırsatı gerçekleştiren fırsat sitesine yönlendirileceksiniz. Daha sonra satın alma işleminizi o site üzerinden gerçekleştireceksiniz. Eğer ilgili fırsat sitesinde daha önceden üyelik oluşturmamış iseniz, size üye olmanız yönünde yönlendirme yapacaklardır.

firsat9.com üzerinden kampanya satın almak güvenli midir?
firsat9.com, kendi üzerinden satış yapmamaktadır. Bu yüzden firsat9.com üzerinde kredikartı veya diğer bilgileriniz barındırılmamaktadır. Tüm işlemler, sadece siz ve satın almak istediğiniz fırsat sitesi arasında gerçekleştirilmektedir.

Satın aldığım fırsatı aynı gün için kullanmak zorunda mıyım?
Hayır, satın aldığınız fırsatı geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Mesela satın aldığınız fırsat 2 ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki 2 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Satın aldığım kampanyanın kodu henüz elime ulaşmadı bu konuda ne yapabilirim?
Satın aldığınız kampanyanın kodları kampanya bittikten sonra size gönderiliyor. Eğer gün sonunda kampanya kodu elinize geçmediyse, kampanyayı satın aldığınız firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da bizimle satın aldığınız kampanya bilgilerini paylaşırsanız, firsat9.com olarak sizi ilgili firmaya yönlendirebiliriz.

Yayınladığınız her fırsattan dilediğimiz kadar satın alabiliyor muyuz?
Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

Kuponumun süresi dolsa bile kullanabilir miyim?
Hayır, aksi belirtilmedikçe, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

firsat9.com üzerinden satın aldığım kampanya indirimini başka bir kampanya için kullanabiliyor muyum?
Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız indirim kuponunu başka bir kupon ile birleştiremezsiniz.

Satın aldığım fırsatı bir başkasına hediye edebilir miyim?
Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz.

firsat9.com üzerinden satın aldığım fırsatın, belirtilen miktarının tamamını ilk ziyaretim sırasında kullanamazsam, kalan miktarını sonradan kullanabilir miyim?
Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız bütün kuponlar tek seferlik kullanımlar içindir.

İşletmem firsat9.com’ta nasıl yer alabilir?
iletisim@firsat9.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilir, şirketiniz için neler yapabileceğimizi bire bir görüşebiliriz.
FIRSAT ARA:
Ayarlarınız ile siteyi özelleştirin, ister seçimlerinizi yükleyin, sadece ilgilendiğiniz fırsatları filtre edin, isterseniz e-mail ile fırsatları sizin ayağınıza getirelim. Ve daha nicesi için; Üye Ol